Ideální pyžamo na léto?


Pyžamo by mělo být především pohodlné a komfortní, aby vás nerušilo během spánku a to i v teplotních extrémech. Ať už tedy venku řádí sněhová vichřice či úmorné teplo, mělo by vám dopřát klidného spánku.

Jelikož nyní zažíváme spíše druhý zmiňovaný teplotní výkyv, zaměříme se na ideální pyžamka na léto a to ať už trávíte léto tady v Čechách nebo vyrážíte do tropů. Hlavní je se zaměřit na materiál, ze kterého jsou košilky či pyžama vyrobeny, to znamená, aby byl prodyšný, nedráždil pokožku a lehký.

Ideální volba pro dámy?

Dámská saténová pyžama, jsou ideálním právě na letní měsíce. Jejich povrch působí chladivě a příjemně klouže po pokožce, takže je navíc i velice sexy a nepotíte se v něm! Takže vřelé doporučení pro dámy, které se chtějí v létě nejen cítit dobře, ale i tak vypadat.

Pokud naopak víte, že vaše pokožka nereaguje na příval slunečních paprsků nejlépe a trpíte často alergií na slunce, spálením kůže či vyrážkou, doporučujeme pyžamo, které bude vyrobeno ze stoprocentní bavlny. Popisovat výhody bavlněného materiálu asi ani není třeba.

Velmi populární styl pyžama pro dámy, je tzv. chlapecký styl. Některým mužům se na dámách velice zamlouvá, jiní preferují sexy košilky, každý má holt jiný vkus. Chlapecký styl sluší převážně hubenějším vyšším dívkám, které mají hezkou postavu. Jedná se o dvoudílné pyžamo, složené z šortek a nátělníku.

Nejlepší pánská pyžama?

Přiznejme si, že pánská pyžama prošla od dvacátého století, kdy se rozšířila nejvíce obrovským vývojem. Z tohoto oděvu na spaní, který zakrýval 90% jejich těla, se většina moderních mužů přeorientovala velmi rychle na šortky, kraťásky či boxerky a sem tam nějaké to tričko. Ovšem co si budeme nalhávat drahé dámy, tento uvolněný styl sluší mužům nejvíce!

Přidejte komentář