Jak na výběr spodního prádla?


man in white underwearV tomto článku se podíváme na moderní trendy v oblasti spodního prádla. Poradíme vám na co se při výběru zaměřit a prozradíme pár triků.

Mnoho možností

Na trhu se spodním prádlem je opravdu bezpočet značek a nejrůznějších druhů prádla, je tedy dost možné, že i vy stejně jako většina lidí, trochu tápete, jaké prádlo je nejvhodnější, zda zvolit klasické barvy nebo odvážný design apod. Dámy jistě prominou, když se v tomto článku zaměříme spíše na muže.

 

Ale která je ta pravá?

Čeští muži mají nejraději dva druhy prádla, a sice slipy a trenýrky. A přiznejme si, že slipy jsou už spíše přežitek. Krom vkusu, který samozřejmě nelze objektivně určit je faktem to, že slipy jsou jedním z faktorů způsobujících neplodnost, kvůli urputnosti a tím pádem zahříváním. Mimo to, co si budeme nalhávat, být tam dole zpocený také není žádný gól.

 

Jaké značky frčí?

Trenky nejsou jen spodní prádlo, je to do jisté míry životní styl, který reprezentuje především uvolněnost. Mnoho sportovců především pak vyznavači extrémních sportů nedají na trenky dopustit. V kurzu jsou pak především trenky Represent, které jsou velmi pohodlné, nikde neškrtí, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a vypadají prostě skvěle. Tato značka neustále vyrábí nový design trenek, takže možností je opravdu bezpočet. Od klasických jednobarevných po ulítlé křiklavé kousky.

Spodní prádlo Styx je další možnost. Zde potěšíme i dámy, protože tato značka vyrábí kolekce i pro vás. Takže pokud je ve vás trochu rebelky a chcete dámské trenýrky- Styx je tou správnou volbou.

 

Kde ještě hledat inspiraci?

Pokud vás zajímá, jak dopadlo testování trenýrek v extrémních podmínkách, přečtěte si tento článek, kvůli kterému vyrazili čtyři profesionální snowboardoví jezdci na sjezdovku a vystavili trenýrky opravdu tvrdé zkoušce! Jak obstály, a které značky v sobě ukrývají různé výhody? To už se dozvíte v článku…

Pokud chcete více rad a typů na zajímavé spodní prádlo a trendy v této módní oblasti, podívejte se rovněž na video: https://www.youtube.com/watch?v=n-Km4eTBum0

 

Komentáře k “Jak na výběr spodního prádla?”(jeden komentář)

  • Marta:

    Já jsem si nedávno pořídila jeden krásný set na answear.cz 🙂 Podle jejich tabulek jsem skvěle trefila velikost a prádlo vypadá stejně jako na obrázku což je fakt pecka 🙂

Přidejte komentář