Jak se hýčkat i po koupeli?


Pro většinu lidí je dlouhá sprcha či koupel velmi příjemnou záležitostí, u které se krásně uvolní. Jak svému tělu ale dopřát pohodlí a luxus i po koupeli?

Pokud zrovna nespěcháte do práce a nedáváte si jen rychlou ranní spršku, určitě si taky rádi dopřejete dlouho koupel či sprchu s nějakým příjemným voňavým sprchovým gelem, koupelovou pěnou či solí, je to zkrátka skvělá relaxace, pro duši i tělo, po kterém se cítí jako znovuzrození. Jak si ale tento příjemný pocit uchovat co nejdéle?

Rozmazlete se novým pohodlným županem

Je to snadné, vezměte si na sebe kvalitní pohodlný župan a vychutnejte si ten krásný pocit pohodlí ještě u čistění pleti či zubů, snídaně nebo chvíle lenošení u novin či televize. Pokud doma ještě žádný župan nemáte, rychle si jej obstarejte. A rovněž můžete koupit dámský župan i své drahé polovičce třeba k Vánocům.

Příjemný materiál a hřejivý pocit se dostaví hned!

Pokud si koupíte kvalitní župan, u důvěryhodného prodejce, za rozumnou cenu získáte například pánský župan, který bude vyroben z kvalitních materiálů (velmi často froté), které absorbují zbylé kapky a vlhkost z vašeho těla, příjemně vás zahřejí a především jsou na těle velmi příjemné.

Vyberte si župan, ve kterém budete vypadat prostě skvěle

A co si budeme nalhávat, dnes župan není nudným kusem oblečení, dnes i župan rovná se designový kousek. Když zvolíte nějakou moderní značku, jako například Vestis, budete v županu vypadat prostě skvěle. Záleží tedy jen na vás, jestli zvolíte klasický jednobarevný župan, župan s pruhy či něco mnohem nápaditějšího, možností jsou desítky.

Přidejte komentář