Jak vypadat opravdu sexy?


Plno žen si myslí, že čím více krajek na prádle tím více sexy, ale je to opravdu tak?

Je zcela přirozené, že se snažíte být pro vašeho partnera co možná nejvíce přitažlivá. Sexy prádlo vám pravda může dosti pomoci, ale existují i důležitější věci, které byste neměly opomínat při výběru podprsenky i kalhotek  opomínat.

První na co je třeba se zaměřit, je správná velikost prádla, především pak podprsenky. Možná, nad touto radou nevěřícně kroutíte hlavou, přeci znáte své spodní prádlo, jenže průzkumy ukazují, že nesprávnou velikost košíčků i objemu volí nadpoloviční většina žen. Správná velikost bude působit nejen přirozeněji a pěkněji, ale především vám umožní cítit se lépe! Nikdy vás nebude nic škrtit ani tlačit.

Pokud si naopak vybíráme třeba takové plavky, řídí se řada žen, které chtějí vypadat sexy pravidlem, že méně znamená více. Módní odborníci rovněž nesouhlasí, řady druhů a tvarů kalhotek a podprsenek neexistují pouze proto, abyste pasovali ke každému outfitu, jde hlavně o to, že každé postavě sluší trochu jiné prádlo. Hubeným dívkám s menším zadečkem kalhotky s nohavičkami, holky se sexy zadečkem zase ocení tanga, a baculky stahovací kalhotky, nebojte se využívat možnosti volby.

Pokud už vybíráte nějakou tu sexy košilku, všímejte si hlavně střihu a barvy, které by měly dokonale podtrhovat vaše přednosti. Znám ale i řadu dívek, které ví, co jim sluší, nepotřebují si svůj sexappeal dokazovat sexy prádlem a volí raději pohodlné černé tílko s kalhotkami na tělo v téže barvě a jejich sexuální život tím netrpí, ba naopak.

Štítky: , ,

Přidejte komentář