Kde se vzala značka Rip Curl?


Jelikož je i u nás v České republice (jako i jinde po světě) tato značka velmi oblíbená a populární, rozhodli jsme se vám o ní a o jejím původu sdělit něco více.

Země původu této surfařské značky je samozřejmě Austrálie. Vznik značky se datuje do roku 1969, ovšem v té době se zaměřovala pouze na surfařská prkna. Velmi brzy na to, ale začal Rip Curl vyrábět i příslušenství a oblečení pro surfaře a tak se značka vyvíjela a vyvíjela, dnes už celosvětově známou a velmi oblíbenou, nejen pro ony surfaře.

V naší zemi tuto značku nosí nejvíce lidé jezdící na skateboardu či snowboardu. Tuto značku tedy logicky nabízí, téměř každý skateshop, kterých je u nás opravdu dost. Řekly byste prkno jako prkno, nic méně tato značka je výjimečná hlavně v tom, že i když navrhuje zimní bundu na onen snowboard, dává do toho kus léta, design je pak takový hravý, plný barev a energie, ale zároveň i decentní!

Upřímně řečeno mě nenapadá moc věcí, které byste si dnes od značky Rip Curl, jakožto značky sportovního oblečení a doplňků nemohli koupit. Mě osobně se od této značky vždy líbili hodinky a sluchátka skullcandy, obojí ve špičkové kvalitě a navíc velmi dobrým vzhledem.

Jiné sportovní značky nemívají až tak propracovaný design svých sportovních oděvů, je to pak takové o ničem a stále stejné. Tato firma je pravým opakem, co katalog, to desítky originálních a nápaditých věcí. I cena je myslím si přijatelná!

Přidejte komentář