- Zinnia - http://zinnia.cz -

Když na hory, tak stylově!

koupeno-2293744606_55fae80014_oPokud se už v létě těšíte na zimu, abyste mohly vyrazit na lyže či snowboard na hory, jste opravdový nadšenec! Pro takové je tu oblečení značky Envy, díky kterému si chvíle strávené zimními sporty užijete ještě více!

Asi mnozí z vás, kdo se v zimní sportovní módě orientujete a hledáte nejen kvalitu, ale i nápaditost a designové oblečení značku Envy znáte. Známí jsou například díky zimním bundám [1]. Myslím si, že ze sortimentu této firmy si vybere opravdu každý. Jak již bylo zmíněno, zboží je kvalitní tj. vydrží vám i pár sezon, takže vám nemusí být líto investice. A rovněž z designu od nenápadného a stylové přes křiklavý, provokativní a originální si každý vybere. Zkrátka můžete vyjádřit to, kým jste, díky vaší bundě.

Mnoho značek sportovního oblečení vyrábí oblečení opravdu výhradně na sport. Což je tak trochu škoda, protože sport se dnes pro nás stal spíše životním stylem než jen kratochvíli. Nic méně Envy myslí na tohle, takže dámy, pokud máte zájem o krásné dámské košile [2], není problém!

Pokud slyšíte o značce oblečení Envy [3] poprvé, určitě by vás zajímalo, kde má tato firma své kořeny a jak je na tom vlastně dnes. Idea se začala rodit v roce 1999, tehdy na nápadu této společnosti pracovali opravdový sportovní nadšenci a profesionálové, kteří zimním sportům opravdu rozumí. Díky tomu a možná i díky dalším faktorům se začala tato česká firma těšit úspěchu, expandovat dále a přestala se omezovat pouze na zimní kolekci oblečení. Dnes můžete úplně bez problému zakoupit třeba i kvalitní dámské šortky [4], které vypadají stejně stylově jako jiné jejich oblečení. Dnes už naleznete všude po světě (v Evropě, ale nově i v Austrálii) přes 50 poboček této značky, kde zaručeně vždy naleznete, co hledáte.

Podtrženo sečteno, Envy zkrátka ví, co zákazníci chtějí, a nedělá kompromisy, to z této značky pro mě dělá jedničku na trhu. Neplatíte jen za logo na tričku, jak je tomu u jiných sportovních značek, platí za kvalitu a designové oblečení.