Nejvyšší čas pořídit letní šaty!


Teplota pozvolna ale jistě stoupá, máme tu letní čas. Pokud jste si ještě nepořídila žádné letní šaty, neváhejte už ani chviličku a udělejte si radost novými sexy letními šaty.

Není žádným tajemstvím, že se většina mužů těší na léto právě díky letnímu oblečení žen, nejvíce v kurzu jsou pak letní šaty a topy s minisukní. Hlavním důvodem je, že ženy v tomto období poodhalují svá těla a ženské křivky více než kdykoliv jindy, ale nejen to, letní oblečení je barevné, hravé a plné energie, stejně jako léto samotné.

Pokud váháte nad správným výběrem šatů, řiďte se jednoduchým heslem, že by letní šaty (stejně tak jako jakékoliv jiné oblečení) měly podtrhnout vaše přednosti a šikovně zamaskovat nedostatky.

Pokud jste kus ženy (v tom nejlepším slova smyslu) doporučuji volit spíše volnější šaty. Pokud jste naopak extrémně hubená, vybírejte šaty, které vás opticky zvětší, opravdové zázraky v tomto směru dovedou krajky. Jeden z nejpopulárnějších letních typů šatů jsou koktejlové šaty. Tyto šaty jsou často opravdu velmi sexy, ale velmi často se setkáváme s ženami, které nemají ani zdaleka takovou postavu (křivé nohy, tlusté lýtka, vyrážky atd.), aby si tento typ šatů mohly dovolit.  Opravdová pohroma je pak vzít si koktejlky, silonky a baleríny! Hrozný trend! Ke koktejlkám volte ze zásady boty na vysokém podpatku, skvělý efekt prodloužení nohou zaručen.

Toto léto frčí klasika, co se barev a vzorů týče. Takže buďte hravé, nebojte se výrazných pastelových barev, květinových vzorů atd. Snažte si svým oblečením upoutat a ne zaniknout! Kdykoliv vyjedete do zahraničí, můžete vidět místní ženy v různobarevném oblečení, tak proč my tolik prosazujeme černou? Eleganci si nechte na zimu a nyní je čas se trochu odvázat.

Přidejte komentář