Oblečení, které podtrhne vaši osobnost


Pokud chcete vypadat dobře, měly byste volit styl oblékání, který vám sedí, a který vás vystihuje, v oblečení se pak budete cítit dobře a budete vypadat přirozeně.

Rozhodli jsme se trochu vám v tomto směru pomoci a najít 3 značky kvalitního, různorodého a hezkého oblečení, které bude zároveň reprezentovat tři časté typy stylů oblékání, obzvláště pak mladých lidí. Pročtěte si následující řádky, najděte svou osobnost a přečtěte si naše doporučení na značku oblečení, která se k vám dokonale hodí.

Hravá optimistka

Jsi mladá dívka plná radosti a životního optimismu? Jsi hravá, a své plyšáky nevyhodíš ani za nic, přestože dětské roky máš už za sebou? Miluješ růžovou a roztomilé motivy? Tvá představa o ideálním večeru je pyžamový filmový maraton s tvými kamarádkami, kupa sladkostí, popcornu a pořádná dávka zábavy? Pak jsme našli oblečení, které tě vystihuje! Ta pravá značka pro tebe je Hello Kitty. Tato slavná bílá číča je známá po celém světě, veselé nápadité motivy na oblečení značky Hello Kitty rozzáří den tobě i tvému okolí.

Energická sportovkyně

Pokud už od mala nesnášíte nudu a zahálení vás ubíjí, nejraději trávíte čas sportem, tancem nebo jinou pohybovou aktivitou, určitě taky přesně víte, co chcete a jdete si cílevědomě za daným cílem, který nikdy není dost velký na to, abyste jej nepřekonala nebo se o to alespoň nepokusila Proto byste neměla dělat kompromisy, ani, co se vašeho oblečení týče, mělo by být pohodlné, vhodné na sport, ale zároveň originální a hezké. Pokud se s tímto popisem ztotožňujete, prozkoumejte kolekce oblečení Lee Cooper, jsem si jistá, že vás nezklame.

Extravagantní rebelka

Pokud ráda vzbuzujete pozornost, všude kam přijdete, stavíte se do role vůdce nebo alespoň do středu společnosti a to nejhorší, co vás dle vašeho názoru může potkat je, že zaniknete v davu. Jestliže navíc máte ráda tetování a piercing a možná už se nějakou tou malůvkou či dírkou taky pyšníte, tak byste určitě ocenili nevšední oblečení, která vám pomůže podtrhnout vaši osobnost a záměr. Ideální řešení je tedy originální extravagantní oblečení, které na sobě nemá kdekdo. Chce to pestré barvy a nápadité vzory a stanete se hvězdou všude, kam vkročíte. Oblečení Ed Hardy je tou správnou volbou, pokud se nebojíte vybočovat z davu.

 

Pokud se nestylizujete přímo ani do jedné z osobností a jste spíše mixem jednotlivých typů, nezoufejte a nebojte se s vkusem jednotlivé kusy oblečení různých značek zkombinovat a vytvořit tak originální svěží komplety, ve kterých se budete cítit opravdu skvěle.

Štítky: , ,

Přidejte komentář