Parfémy slavných celebrit


PR - parfemy-1Kdo by nechtěl používat parfém, který navrhla jeho oblíbené pěvecká hvězda, nebo celosvětově úspěšný fotbalista? Parfémy navržené různými známými celebritami se staly mezi zákazníky velice oblíbenými a není divu – aroma těchto parfémů bývá skutečně velice okouzlující a perfektně vystihuje životní styl celebrit. Nemusíte být ale přímo fanouškem těchto osobností, aby vás takovéto vůně zaujaly. Jedná se totiž o parfémy na vysoké úrovni, které dokážou zaujmout široké spektrum lidí, jenž hledají něco nového a originálního.

Mezi nejznámější hvězdné parfémy se řadí například oblíbené vůně od světově úspěšné americké zpěvačky Beyoncé, která se rozhodla uplatnit nejen ve světě hudby, ale také ve světě parfémů. Pro zpěvačku Beyoncé je vůně stejně nezbytným doplňkem pro podtrhnutí vnitřní krásy a sebedůvěry každé ženy, stejně jako jsou důležité dokonalé šaty, zářivá rtěnka nebo nádherný šperk. Kolekce vůní Beyoncé je velice oblíbená a patří mezi nejprodávanější parfémy současnosti. Již její první vůně s názvem Heat byla velice úspěšnou. Tento parfém vyjadřuje sílu ženské smyslnosti. Vůně vás doslova uchvátí a rozechvěje. Zároveň si však stále uchovává svou eleganci a ženskost. Další jedinečné a oblíbené vůně od Beyoncé jsou Mindight Heat, Heat Rush nebo Pulse. Všechny tyto vůně jsou speciálně vytvořené pro sebevědomé ženy, které se nebojí nechat promluvit svoji vášeň a vychutnávají si obdiv okolí.

Další úspěšnou zpěvačkou, která má na svém kontě nejen skvělá alba, ale také dámské parfémy, je američanka Christina Aquilera. Její první parfém, který se jmenuje stejně jako ona, sklízí úspěch již od roku 2007. Jedná se o okouzlující orientálně-květinovou vůni, která se poprvé skryla do netradičního flakonu oděného do černé krajky. O rok později vyšla další skvělá vůně Inspire, která je inspirovaná zpěvaččinou slávou a úspěchem. Další skvělou vůní je například vášnivá a velmi podmanivá vůně By Night, snový parfém Royal Desire, nezávislá a sebevědomá vůně Secret Potion nebo poslední úspěšná novinka od Christiny s názvem Red Sin.

Hledáte skutečně nevšední parfémy plné tajemna, vzrušení a smyslnosti? Potom vyzkoušejte neobyčejně originální dámský parfém Famme od současné popové ikony jménem Lady Gaga!  Tato extravagantní zpěvačka italského původu se do podvědomí lidí zapsala nejen skvělou hudbou, ale také netradičním chováním a někdy až šokujícím stylem oblékání. Výstřední Lady Gaga byla dokonce v roce 2011 označena za nejmocnější ženu planety. Samotná zpěvačka jednou prohlásila větu, že zbožňuje módu, která je pro ni všechno. Není tedy žádným překvapením, že založila vlastní módní značku, pod jejíž záštitou začínají vznikat i takové jedinečné parfémy jako je právě její první vůně Famme.

backhamJednou z nejznámějších celebrit, která má vlastní značku parfémů, je bezpochyby i velký fotbalový talent David Beckham, který se během několika let stal tváří sportovních kampaní i módní ikonou. David je totiž známý tím, že se vždy zajímal o módu a nikdy mu nebylo jedno, jak vypadá na trávníku. Uvedení pánských i dámských vůní na trh pod jeho jménem, velice rychle naplnilo očekávání. David Beckham ve svých parfémech totiž dokonale propojuje nejen sportovní svěžest, ale i vytříbenou eleganci a smysl pro vkus. Vůně Davida Beckhama jsou určené odvážným a energickým mužům, kteří vědí, co chtějí od života a jdou si za tím. Mezi nejznámější parfémy patří Instinct, Intimately Men nebo Signature for Him. Pod značkou David Beckham ale také najdete příjemnou nabídku dámských parfémů, které podtrhují sex-appeal a smyslnost každé ženy. Například jedinečná dámská vůně Signature for Her je neobyčejně svěží i neodolatelná zároveň. Vůně s názvem Intimately Yours Woman je zase inspirovaná mimořádným a vášnivým vztahem Davida a jeho manželky Victorie. Parfém vyjadřuje rafinovanou krásu každé ženy a vnese do vašeho každodenního života nádech romantiky a opravdového luxusu.

Přidejte komentář