Plavky na léto – trendy


Žena v plavkách

Neúprosně se doba, kdy se svlékneme do plavek. Doba, kdy začneme chodit na koupaliště, opalovat se. Jaké jsou současné trendy, co se plavek týče?

Na trh se dostává čím dál více střihů a trendy barev, tak které z nich si vybrat, které jsou nejvíce in a které nejvíce sednou?

Čím dál více oblíbené jsou například tankiny, dvojdílné plavky, které mohou působit dojmem, že jsou jednodílné. Tento střih plavek na léto je čím dál více oblíbený. Hodí se především pro dívky a ženy, které chtějí schovat bříško, ale přesto mít plavky, které mají výhody dvojdílných plavek.

Také monokiny, tedy dámské plavky, které jsou vykrojené v oblasti břicha, se stávají čím dál více oblíbenými. Tento střih se hodí spíše pro štíhlé slečny, které chtějí odhalit své křivky. Slečny, které se nebojí odhalit svá těla, slečny, které se chtějí předvést před přítelem, kamarádkami a před všemi lidmi na koupališti.

Okouzlit ale můžete také v klasických jednodílných plavkách. Černé jednodílné plavky jsou trendy a elegantní, přesto okouzlíte i v pestrobarevných plavkách pastelových barev.

Trendy jsou také dvojdílné dámské plavky. Čím barevnější, tím zajímavější a více trendy.

Mezi trendy vzory patří především kostičky, květy a podélné pruhy. Mladé slečny si vybírají především pastelově teplé odstíny – červená, oranžová, žlutá, zářivě zelená či modrá – a jejich kombinace. Naopak starší ženy většinou sáhnou spíše po jednobarevných plavkách, které jsou zdobeny spíše drobnějšími a méně nápadnými vzory. Velmi oblíbená je například černá barva. Černá je totiž nejen sexy, ale také velmi elegantní.

Při výběru plavek vždy dbejte na typ vaší postavy. Štíhlým lidem sluší plavky, které odkrývají a zvýrazňují tělesné proporce, naopak nějaké to kilo navíc můžete schovat například v trendy plavkách typu tankiny nebo v klasických jednodílných plavkách elegantního střihu. Rovněž plavky černé barvy kila uberou a pomohou schovat drobné nedostatky. Se skvěle padnoucími plavkami si léto a čas strávený na koupališti bezpochyby užijete.

Štítky: , ,

Přidejte komentář