Plesová sezona je tu, máte už šaty?


Pokud nemáte žádné vhodné společenské šaty, nesmutněte, poradíme vám, jak vybrat ty pravé!

Elegance na ústupu před výrazností

Pokud po nějaké době sháníte plesové šaty, možná budete mírně překvapeni. Móda šla dopředu a společenské šaty jsou dnes mnohem různorodější a výraznější. Jsou stále velmi elegantní, avšak přílišná jednoduchost byla spíše nahrazena zajímavými prvky, díky kterým žena vynikne.

Desítky šatů nabízí desítky možností

Pokud jde o výběr vhodných šatů, mají to dnes ženy mnohem těžší. Komplikuje jim to možnost volby z velmi širokého spektra kvalitních, krásných a originálních šatů. Na druhou stranu se díky tomu také mohou, lepe realizovat, ukázat prostřednictvím společenských šatů, kdo jsou a nechat vyniknout své hezčí partie. Není tedy důvod se omezovat, naopak najděte takové šaty, ve kterých budete vypadat jako bohyně.

Hlavní je, aby se líbili vám!

Jasně, není rozhodně na škodu vzít si sebou na pomoc přítele, či kamarádku nebo třeba mamku, pokud vybíráte například společenské šaty na svůj maturitní ples. Na druhou stranu mohou mít dosti odlišný vkus od toho vašeho, jenže ty šaty budete nosit vy a ne oni, takže si do volny nechte mluvit přiměřeně, hlavní slovo máte vy! Dávejte rovněž dobrý pozor na to, aby vám seděla velikost, abyste se v šatech dobře cítili, a aby vám padli, jinak efekt nebude nikdy takový. Pohled na někoho, kdo si šaty neustále nervózně povytahuje či na někoho, kdo vybral moc odvážný kousek a nyní se maskuje v rohu, nikoho moc neohromí.

Rada na závěr?

Společenské šaty noste skutečně jen na významné akce, na méne významnější akce si pořiďte tuniky. Šatům tak zachováte punc nevšednosti a luxusu.

 

 

Přidejte komentář