Pomalu přichází podzim i do našeho botníku


Chladná rána, svěží větřík a v posledních dnech déšť už nás pomalu upozorňují na to, že brzy přijde podzim a my budeme muset vyměnit žabky a letní sandálky za jiné druhy obuvi. Než se vypravíme do obchodu zkoušet nové modely, měly bychom nahlédnout do svého botníku. Na podzim potřebujeme totiž hned několik párů různých typů bot pro různé příležitosti. Při pěkném počasí ještě využijeme pohodlné baleríny, do práce jsou většinou nutné střízlivé lodičky, outfit do společnosti můžeme doplnit něčím extravagantnějším, na vycházku pak mokasíny, polobotky a do deště jsou nejlepší holínky. V případě, že se chystáme na nákup, je dobré dopředu zjistit, co se bude v nadcházející sezóně nosit.

Lodičky do práce a do společnosti

Pro spoustu žen jsou v práci lodičky nezbytným doplňkem. Měly by být jednoduché a jednobarevné, vyrobené z kvalitní přírodní kůže. Pro ty ženy, které nechtějí jen hladké lodičky bez ozdob, se na nových modelech najdou zajímavé detaily – mašličky a drobné přezky. Při celodenním nošení lodiček nohy dost trpí, proto přinášejí výrobci i boty na pohodlnějším klínku.

Mokasíny a polobotky na podzimní vycházku

Na podzim může být ještě krásně slunečno, ale může být taky po dešti mokro. Mokasíny jsou stále oblíbené pro svou pohodlnost a mnohostranné využití. Vypadají skvěle jak s elegantní sukní, tak i se sportovním oblečením. Módní mokasíny jak na vyšším podpatku, tak i na nižších podešvích, v různých barvách, střízlivé nebo s hravými detaily. Pro ženy, které mají raději pánský styl, jsou vhodné polobotky v tmavých barvách se šněrováním. I zde se nabízí několik variant od těch, které se od pánské obuvi téměř neliší, přes sportovnější vzhled až po velmi dámské šněrovací polobotky na vysokém podpatku.

Holínky do deště

Proč si ničit drahé boty při nepříznivém počasí, když si můžete vybrat z nepřeberného množství barevných holínek, ve kterých budete doslova zářit na ulici? Holínky jsou v současné době nejen praktickou obuví, ale také módním trendem. Vyrábí se i zateplené holínky a také modely se zdravotní stélkou.

Přidejte komentář