Staňte se královnou plesu


stribrne_nausnice_se_zirkonyV dnešní době není snadné vyniknout a opravdu zazářit, ovšem stále jsou možnosti, jak toho dosáhnout. Jak zazářit na plese vám prozradí tento článek.

Plesová sezona je v plném proudu a vy uvažujete čím udělat dojem na významné společenské akci nebo naopak čím obdarovat vaši partnerku, abyste ji opravdu potěšili? Odpověď je snadná a v obou případech stejná, zvolte stříbrné náušnice.

Samozřejmě, že je hned několik možností, jak oslnit, můžete vsadit na překrásné elegantní boty, na druhou stranu ty stejně velmi pravděpodobně schováte pod šaty nebo jim většina přítomných nebude věnovat tolik pozornosti, kolik by si zasloužily.

Další možností jsou šaty, které už se stávají mnohem větším objektem sledovanosti. Ovšem v dnešní době, kdy máme obrovské možnosti výběru má nádherné dobře padnoucí šaty téměř každá žena v sále. Jistě, pokud chcete opravdové mistrovské dílo, které dokonalé podtrhne krásy vaší postavy, můžete si šaty nechat ušít na míru, pak rozhodně vyniknete, ovšem za dost vysokou cenu.

Dostáváme se tedy k nejschůdnějšímu způsobu a tím jsou šperky. Správně zvolený vkusný šperk toho může hodně napovědět o své majitelce nebo naopak vzbudit zvědavost. Navíc se šperky na ples si rozhodně stojí za to vyhrát a věnovat jim čas, přeci jen na ples můžete volit i šperky, které byste si jen těžko vzala na denní nošení.

Osobně doporučuji věnovat největší pozornost právě náušnicím, investice do elegantních stříbrných náušnic nebude nikdy zbytečná. Náušnice z toho materiálu se totiž hodí téměř k jakékoliv barvě a odstínu i typu pleti, jsou maximálně vkusné a navíc přitahují pozornost na ženskou šíjí, proto se nemusíte obávat ani výrazných větších náušnic.

Přidejte komentář