Stylové dámské košile s nádechem elegance


Doba kdy dámy nosili nudné stejné košile jen do kostýmů je dávno pryč, dnes jsou košile rozličných druhů a stylů. Proto košili považuji za jeden z nejstylovějších kusů oblečení, za předpokladu, že je správně zvolena.

Co košile to originál

Módní odvětví je v dnešní době velmi různorodé, především pak džíny a další módní dámské oblečení, které je vyráběno a navrhováno vždy dle požadavku a trendů poslední sezony. Tohle samozřejmě platí i pro dámské košile, které jsou všech možných značek, barev, střihů a plné rozmanitých designových prvků.

 

Jak vybrat tu správnou košili?

První, co je třeba si uvědomit je příležitost, na kterou košili chcete nosit. Jedná se o dámské oblečení na denní nošení nebo hledáte něco výjimečného na vzácné příležitosti?

Košile, které volíme do saka, bývají obvykle nudnější. Přeci jen hlavní prvkem je kostýmek a nechceme, aby se to tlouklo, ne?  Pokud budeme košile nosit samostatně, první na co se zaměříme, jsou míry a střih. Košile by nám měla dokonale padnout a měla by podtrhovat naši postavu. Zde neděláme žádné kompromisy!

Mezi další věci pak patří volba vhodné barvy nebo barev a výběr stylového designu, který podtrhne váš styl. Pokud košile chcete nosit na různé příležitosti, zvolte však spíše klasický neotřelý styl.  Ono taková džínová nebo barevná kostková košile je sice in a svěží, nic méně na poradu se opravdu nehodí. Naopak jednoduchá celočerná košile je do neformálního prostředí také moc.

 

Pokud se v košili necítíte zrovna nejlépe

Jestli je Vám košile proti srsti, jste líné žehlit anebo se v ní zkrátka necítíte dobře, samozřejmě existují i jiné alternativy. Polo trička byla sice donedávna spíše mužskou doménou, ale nyní zdobí velmi často i dámská těla. Proč taky ne? Jsou stylová a působí uvolněně a jestli Vás to zajímá, přečtěte si jak vlastně polotrika „přišla na svět“.

p.s.: Jasná věc, když se mluví o módě, tak za vším hledej … Francouze.

 

Přidejte komentář