Tajemství spodního prádla odhaleno!


Pokud váš šuplík ukrývá pouze bombarďáky stylu Bridget Jones nebo snad starší seprané vytahané kalhotky, je nejvyšší čas to změnit!

Co o vás vypoví vaše spodní prádlo?

Jako asi každý kus oblečení poměrně dost, tento dojem je navíc umocněn faktem, že na rozdíl od jiných kusů oblečení jako třeba halenky a kalhot, které ukazujeme každý den, je spodní prádlo něco mnohem intimnějšího, řekla bych dokonce něco upřímnějšího! Podívejte se nyní na své kalhotky a upřímně si odpovězte na otázku, jaká jsem? Jsem snad infantilní, pohodlná, hravá, sexy, sebevědomá, vkusná? Možná budete překvapena!

Jaké spodní prádlo by nemělo chybět v žádném šuplíku?

Dle mého názoru by měla každá žena objevit tvar a typ spodního prádla, které bude esteticky pohledné, ale které ji bude především pohodlné a toho by se pak měla držet! Zároveň by ale v šuplíku žádné ženy neměli chybět klasické a praktické kusy jako hladké tenké prádlo pod šaty v tělové barvě, sexy prádélko pro potěšení partnera atd.

Nelíbí se vám prádlo partnera?

Pokud nahlížíte na prádlo partnera/partnerky na vše možné, jen ne jako na vzrušující doplněk, máme pro vás řešení! Valentýn se rychle blíží, tak co udělat vašemu protějšku radost v podobě koupě spodního prádla? Romantická noc je pak blíž, než se zdá.

Přidejte komentář