- Zinnia - http://zinnia.cz -

Trendy letošního jara a léta

Pokud toužíte být IN, měly byste věnovat patřičnou péči vašemu vzhledu a především modernosti šatníku, jít s dobou je nutností.

Na řadě světových přehlídek byly již dávno představeny modely na jaro a léto 2012, nyní již nějaký ten čas plní obchodní regály a rovněž se i internetové eshopy začali přizpůsobovat rychle se blížícímu jaru. Pokud ještě nejste na brzké jaro připravena, měla byste to rychle napravit. Inspiraci můžete nalézt například na stránkách Halens shop [1].

Jak budou letošní kolekce vypadat?

Pokud jste v módním odvětví nováček a orientujete se v jednotlivých kusech obtížněji, dáme vám pár typů. Letošní jaro a léto se ponese v zářivých optimistických barvách a hravých kombinacích, které budou dýchat životem, ale zároveň budou vkusné a nebudou přehnaně poutavé a výrazné. Pokud čekáte nějaké extra nové prvky nebo radikální změnu mody, budou pro vás letošní kolekce velkým zklamáním. Návrháři se pro tentokrát drželi raději osvědčených kombinací.

Pohodlí na prvním místě

Kladen důraz je především na pohodlnost, takže frčí vzdušné, prodyšné a příjemné materiály. Ukázkovým reprezentantem výše popsaného je například Tchibo, konkrétní kusy oblečení si můžete prohlédnout na Tchibo.cz [2]

Kombinace, které nestárnou

Pokud vás unavuje sledovat neustále novinky v módním odvětví a toužíte mít téměř nesmrtelný šatník, který bude stále elegantní, klasický a bude se hodit na různé typy společenských událostí, měly byste volit klasiku, která téměř nestárne nebo se často vrací. O čem mluvím? O francouzském a italském stylu elegance, které se v žádném případě neomezují jen na černou barvu. Takové kusy oblečení můžete nalézt v katalogu Quelle [3].