Trendy ve světě kabelek


Zajímavá vás milé dámy, co se nosí pokud jde o kabelky? Chcete, díky stylové a dobře zvolené kabelce podtrhnout váš šatník a styl? Prozradíme vám, s jakou kabelkou zabodujete.

Investovat či nikoli?

Mnoho žen v této otázce stále nemá jasno, je lepší investovat do jedné kvalitní drahé kabelky anebo raději zakoupit větší množství levných? Osobně se domnívám, že by každá žena měla mít alespoň jednu elegantní klasickou kabelku, do které by případně investovala i větší obnos. Dámská kabelka je velmi důležitou součástí vašeho vzhledu a tedy ovlivňuje i to, jak na vás lidé pohlíží. Můžete mít desítky výstředních kabelek všech barev a tvarů, ale jedna nestárnoucí klasika, která díky své kvalitě vydrží i desítky let by chybět rozhodně neměla.

Jak najít tu pravou?

Kritérií na výběr kabelky je opravdu mnoho, připomeňme si tedy pár základních, které byste neměli opomíjet. Prvním kritériem výběru dámské kabelky může být například barva. Doporučuji vyvarovat se křiklavým barvám a moderním vzorům, protože za rok už by být moderní nemuseli. Vsaďte na kůži, která v sobě ukrývá další bonus v podobě kvality a barvu dle převládající barvy ve všem botníku tedy například bílou, černou nebo odstíny hnědé.

Na velikosti záleží!

Další důležitý faktor, krom kvality a barvy, je samozřejmě rozměry kabelky. Malé kabelky mají sice šmrnc a psaníčka vypadají opravdu stylově, ale my se poohlížíme po kabelce na běžné nošení tedy i do práce atp. Je třeba, aby se vám do kabelky vešlo vše potřebné, proto doporučuji volit spíše střední až větší velikost, když vám zbude nějaká ta kapsa volná, nic hrozného se nestane.

Provedení dámské kabelky

Čímž se dostáváme k poslednímu důležitému bodu a sice inteligentnímu vnitřní uspořádání dámské kabelky. Množství kapes a kapsiček s různými typy zapínání je věcí individuálního vkusu, avšak nesmí zůstat bez rozmyslu. Dbejte tedy zvýšené pozornosti i pokud jde o rozložení tak aby vám kabelka vyhovovala co možná nejvíce.

Komentáře k “Trendy ve světě kabelek”(jeden komentář)

  • Marta:

    Jsem blázen do kabelek, ale třeba takových 10 000,- bych za kabelku nedala 🙂 Nekupuji žádné šunty od vietnamců nebo tak, ale prostě mi to připadá přehnané 😉 Nejvíc bych do kabelky vrazila tak ty 2000,- 🙂 I přez to že do nich nedávám takové tisíce, tak i tak mám kvalitní, značkové kousky, nejvíc asi z answear.cz mají spoustu značek a ty ceny jsou nepřekonatelné 🙂

Přidejte komentář