Vybíráme boty na jarní a letní kolekci


Chcete obohatit svůj botník o nové krásné pohodlné boty? Chcete být za hvězdu, ale nestíháte sledovat trendy? S námi to hravě zvládnete.

Dámská obuv a obecně trendy v tomto odvětví pro jaro a léto se drží v tradičním a velmi uvolněném duchu. Zapomeňte tedy na nepohodlné jehlové podpatky nebo obecně lodičky s moc vysokým podpatkem a vsaďte na uvolněné a vzdušené sandály, žabky nebo lodičky s malým podpatkem! Trendem těchto období jsou rovněž barvy, proto zapomeňte fádní černou a nebojte se trochu se rozšoupnout, co se barevného spektra týče. To se samozřejmě týká i nápaditosti bot, jednobarevné lodičky už dnes asi těžko někoho okouzlí.

Rovněž se do popředí dostává zdravý životní styl a s ním i spojená zdravá pohodlná obuv, která vaše nohy neničí i při celodenním nošení!  Mnoho výrobců obuvi sice totiž vyrábí krásné módní botky, avšak když v nějakém takovém kousku vyrazíte, neubráníte se puchýři. Většina výrobců totiž volí mezi kvalitou a atraktivní vzhledem. Krásné boty, pak bývají v umělých materiálech, ve kterých se vám noha rychle zpotí a neubráníte se ani otlakům, či dokonce v horších případech trvalé deformaci. Existují avšak i kvalitní značky a výrobci obuvi, kteří vyrábí boty na denní nošení z kvalitních materiálů a navíc i velmi hezké! Patří mezi ně například dámská obuv značky Josef Seibel, Ara, Romika a Salamander. Nedělejte kompromisy, vy i vaše nohy si zasloužíte jednoznačně to nejlepší.

Takže, abychom si to shrnuly v bodech, pokud chcete, aby vaše dámská obuv reprezentovala, chce to:

–          Nebát se barev či atraktivní nápadité obuvi

–          Dopřát si pohodlí

–          Sladit obuv se zbytkem oblečení a se stylem

–          Vsadit na jistotu renomovaných značek

 

Přidejte komentář