Žiletky Gillette – buďte sexy a in!


Žiletky slouží již léta k odstranění chloupků na lidském těle. Zatímco v minulosti si nechávali především pánové upravovat svůj plnovous u holiče, dnešní doba čím dále více směřuje k do hladka oholené pokožce celého těla, a to nejen u žen, ale i u mužů. Hladká pokožka je trendy a sexy a právě díky žiletkám Gillette můžeme dosáhnout dokonalého oholení. Zatímco u mužů může být neoholené strniště sexy, ženské nohy v šortkách bychom si bez dokonalého oholení představit jistě dnes již nedokázali.

Společnost Gillette, která vznikla již roku 1895, zaručuje kvalitu a mnoho zkušeností s vývojem těch nejlepších a lidské pokožce nejméně škodících technologií. Dnes jsou žiletky Gillette spolu s dalšími produkty jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších výrobků, určených k péči o lidskou pokožku.

Velké oblíbenosti se žiletky od společnosti Gillette těší i z toho důvodu, že společnost vyrábí a na trh uvádí mnoho nový modelů, postupů a výrobků, takže si každý může zvolit přesně takový typ žiletky Gillette, který mu bude zcela vyhovovat.

Žiletky Gillette jsou velmi kvalitní, cenově dostupné výrobky, s vyměnitelnými hlavicemi. Většina typů žiletek je určena nejen pro mokré, ale i pro rychlejší suché holení.

Mezi velmi oblíbené produkty patří například holicí strojek Gillette Fusion Power, který slibuje kvalitní oholení, ale také dlouhou životnost břitů i baterie.

Pro dámy je také velmi populární výrobek nazvaný Gillette Venus Breeze. Jedná se o žiletku, která patří k těm, mezi ženami, nejoblíbenějším žiletkám. Možná je to dáno právě tím, jak jednoduché je její použití a jak hladká a jemná zůstává pokožka po oholení.

Žiletky Gillette se těší velké oblíbenosti i z toho důvodu, že díky kvalitě a nejmodernějším technologiím, které byly při jejich výrobě použity, neničí pokožku, ani nemají žádný jiný neblahý vliv na lidské tělo.

Také pověra, že kvůli holení budou růst rychleji a že budou houstnout, případně budou čím dál tvrdší a tlustší, je absolutně nepravdivá. Skutečně neexistuje žádný důvod k obavám z pravidelného holení.

Ať již s holením začínáte nebo pouze hledáte novou kvalitní žiletku či holicí strojek, není nad čím váhat. Díky žiletkám Gillette získáte požadovaný komfort, kvalitu a hladkou pokožku, a to vše za velmi příznivou cenu.

Štítky: ,

Přidejte komentář