Bydlet v centru Prahy a přitom v klidné části? I takové bydlení se dá najít!


Hledáte byty v Praze, které budou v přímé blízkosti centra? Zároveň chcete, aby vaše nové bydlení bylo v příjemné a klidné lokalitě, která nebude připomínat rušné centrum? Máte zájem najít poblíž centra bydlení, které bude obklopené zelení, budete mít dostatek klidu i soukromí? I takové bydlení se dá v Praze najít, jen je zapotřebí detailněji hledat. Kde?

Podívejte se do Prahy 3!

Bydlení v přímé blízkosti centra splňuje jen několik pražských městských částí. A jen v některých se dá najít bydlení, které bude moderní, v atraktivní části zároveň klidné, v soukromí a obklopené zelení. Jednou z mála lokalit, kde takové bydlení lze najít, je Praha 3. Je zapotřebí hledat zejména nové byty v Praze. Byty ve starších bytových domech většinou nenabízí potřebný komfort. A developerských projektů j v současné době na pražském území velké množství. I na Praze 3 se dají najít unikátní projekty.

zinnia.cz_navackove_cz_01

Na Praze 3 je projekt NA VACKOVĚ

Developerský projekt NA VACKOVĚ je moderní dominantou městské části Praha 3. Tento projekt je zasazen do lokality Žižkov, konkrétně do části Vackov. Rezidenční projekt je realizován pro rodinné bydlení. Je kombinací soukromí, klidu a přitom naprostého souladu s velkoměstem. Celkem je nově vytvořeno 331 nových bytů v 5 nově postavených objektech. Objekty jsou v moderním stylu a obklopené zelení. Detailní informace o městské části Praha 3 najdete ZDE.

zinnia.cz_navackove_cz_02

Výhodná investice

Celá městská část Praha 3 má do budoucna obrovský potenciál. Nákup nemovitosti v této lokalitě je také chytrou investicí. Podle všech předpokladů totiž bude hodnota nemovitostí v této lokalitě dále stoupat. Navíc byty NA VACKOVĚ jsou v porovnání s některými dalšími rezidenčními projekty v blízkosti centra levné. Jejich cena je srovnatelná s byty v okrajových částech Prahy. Koupit levné byty Praha 3, které postupem času budou stoupat na ceně, je velmi rozumná investice.

Přidejte komentář