Byty Na Vackově: Developerský projekt, který nabídne víc než jen moderní byty


Pod taktovkou zkušeného developera se může lokalita změnit k nepoznání. Čeká to i Horní Žižkov, k jehož transformaci dojde v následujících letech. Nedaleko Nákladového nádraží vyroste atraktivní obchodní a rezidenční čtvrť a z oblasti Vackova se stane ideální místo pro klidné bydlení.

Bydlet v místě s unikátní atmosférou je radost. Lokalita Vackova je charakteristická kombinací živoucího a zároveň velmi klidného prostředí. Svou západní stranou je napojena na budoucí městské centrum, které vznikne namísto bývalého nákladového nádraží. Z hlediska občanské vybavenosti bude na vysoké úrovni.

Na geniu locise však podílí především pestrá směsice pamětihodností a legendami opředených míst, jakožto i přítomnost příjemných hospůdek a stylových podniků, bez nichž si většina lidí nedokáže představit společenský život. Významným kulturním centrem je známé kino Aero a ve východní části Vinohrad stojí za zmínku park Židovské pece, sady Na Krejcárku a Parukářka. Všechna tato místa jsou jako stvořená pro odpočinek.

Seznamte se s projektem Byty Na Vackově

Podél ulice Malešická vyroste developerský projekt bytů Na Vackově – pět objektů s celkem 342 byty a ateliéry s dispozicemi 1+kk až 5+kk. Na své si tak přijdou příznivci minimalistického bydlení i početnější rodiny. Nové byty Praha 3 volně navážou na již realizované objekty podél ulic Na Vackově, Rixdorfská a Olgy Havlové.

 

O architektonicky čisté řešení se postaral tým zkušených odborníků ze studia MS Architekti. Budovy nemají více než 12 pater a budí pozornost asymetrií a členitostí. Narušují tradiční uliční linii a právem budí pocit výjimečnosti.

A kdy se můžete na nové byty těšit? Dokončení prvních tří budov (160 bytových jednotek) bylo naplánováno na druhou polovinu roku 2020, předání bytů na začátek roku následujícího. Dostavba zbylých budov, jakožto i předání bytů v nich, proběhne ve stejném roce. Aktuality a další informace (včetně těch, jak výhodně financovat bydlení) najdete na byty.navackove.cz.

Komentáře jsou zakázány