Chcete se naučit anglicky? Vyzkoušejte unikátní kurzy s hypnózou!


Chtěla byste se naučit anglicky a nevíte jak na to? Odrazují vás klasické kurzy? Chtěla byste mít jistotu, že vám kurz bude skutečně prospěšný a bude vás výuka bavit? Je na čase začít přemýšlet o speciálním kurzu angličtiny s hypnózou. Výuka je založena na unikátních metodách, díky kterým si jazyk osvojíte rychle a zábavnou formou.

Mluvit budete coby dup

Kurz angličtina s hypnózou je specifický hned v několika ohledech. Od klasických se liší používáním speciálních metod výuky. Díky tomu má každý absolvent záruku, že si jazyk osvojí rychle a hlavně zábavnou formou. Během kurzu se naučíte, jak využívat paměť a k zafixování slovíček a frází napomáhá zážitková forma výuky. Osvojené metody budete moci využívat i v budoucím životě. Naučíte se rychle chápat merito věci a budete tak vždy o krok napřed před ostatními. Kurz angličtiny v Praze pořádá společnost CETROS, s.r.o. a je určen pro začátečníky i pokročilé.

zinnia.cz_eshop_cetros_cz_01

Jestliže to máte do Prahy daleko, a přesto byste chtěla kurz absolvovat, můžete si objednat online kurz angličtiny. Kvalitativně je stejný, jen s tím rozdílem, že se učíte doma. Kurz obsahuje videa, mp3 nahrávky a jeho součástí jsou i hravé postupy pro učení slovíček. I gramatika je vysvětlena zábavnou formou, vše snadno pochopíte. Kurzy angličtiny online koupíte na oficiálních stránkách společnosti eshop.cetros.cz.

zinnia.cz_eshop_cetros_cz_02

Proč?

Říkáte si, proč byste se měla zapsat do kurzu angličtiny? Odpověď je jediná – díky kurzu můžete zvýšit šance na lepší uplatnění na trhu práce. Stalo se standardem, že i menší firmy vyžadují alespoň minimální znalost jednoho cizího jazyka. Čím více budete jazyk ovládat, tím atraktivnější pro zaměstnavatele budete. Přemýšlejte o tom a přečtěte si ještě tento článek. Dozvíte se, co vše byste měla mít, abyste získala vysněné zaměstnání.

Komentáře k “Chcete se naučit anglicky? Vyzkoušejte unikátní kurzy s hypnózou!”(jeden komentář)

  • Ivan:

    Ahoj, mám od libora nejaké plagáty a je to fajn celkom 🙂 Ale neviem či by som išiel na taký kurz už len s hľadiska peňazí to musí byť zrejme drahé. Ale tak každý máme inú situáciu v živote. Kto sa chce učiť z domu, odporúčam rozhodne Imitum online program. Podľa mňa jedna z top metód na doma popri pozeraniu vecí na youtube v angličtine, ktoré ma bavia 🙂 Tu si môžte vyskúšať ako to vyzerá: http://www.anglictina-bez-biflovani.cz/demo-online-anglictina?a_box=y7x556ws

Přidejte komentář