Déšť už žádnou oslavu nezkazí


Léto je už na spadnutí a s ním nadcházející čas tanečních zábav, oslav a party pod širým nebem. Každý, kdo jen trochu může, plánuje sešlost více lidí na zahradě, hřišti nebo louce a modlí se, aby mu na kýžené datum vyšlo počasí. Člověk ale přírodě neporučí, a tak se může s největší možnou péčí stát, že místo slunečního dne se obloha zatáhne a k naší nelibosti bude lít jako z konve. Oslava zkažená do puntíku, povzdechne si oslavenec. Fiaskem ale nic skončit nemusí.

Praktickým pomocníkem a sázkou na jistotu při pořádání akcí v exteriérech je stan. S jeho použitím člověka rozmary počasí nerozhodí. Půjčovna party stanů v Praze  disponuje několika dočasnými zastřešovacími systémy, které poskytnou dokonalé zázemí, odolají dešti i větru a jejich instalaci zvládne i naprostý laik.

Jak vybrat ten správný?

Prvním typem stanu je nůžkový Easy-up o rozměrech 3 x 3 metry. Vnitřní objem 9 metrů čtverečních poskytne dostatečný prostor pro uložení zboží nebo pokrmů. Pakliže se pořadatel rozhodne použít ho pro usazení svých hostů, je velmi vhodné konstrukčně ho propojit s easy-up o rozměrech 3×6 metrů.

 

Pro zastřešení pódia nebo jako taneční parket poslouží trubkový stan, který je vyrobený z ocelových trubek a materiál plachty pak z PVC. Samozřejmostí je dodání všech potřebných stanových doplňků, jako jsou závažové desky, kolíky, osvětlení nebo stojany na odpadkové pytle.

Pohodlně se usaďte

Aby byl požitek z akce pod provizorní střechou dokonalý, je možné se stany pronajmout pivní sety.  Jedná se o stolek a dvě lavice, na které se pohodlně usadí šest až osm lidí. Sedací souprava je stabilní a nenáročná na údržbu, bývá oblíbenou součástí zahradních slavností nebo sportovních utkání. Dobře poslouží pro usazení maximálního počtu lidí na malé ploše a přímo vybízí k servírování drobného občerstvení. Dokonalého efektu lze dosáhnout v kombinaci s mobilní pípou a grilem.

Zapůjčení party stanu, včetně dalšího vybavení, je nejlepší volbou pro všechny, kteří nemají pro svou komerční či soukromou akci v zásobě „mokrou“ variantu. V přítomnosti stanového přístřeší bude společnost mnohem klidnější, nerozprchne se při první dešťové kapce a pořadatel se tak nemusí obávat, že skončí s prodělkem nebo mu zbydou oči pro pláč.

Přidejte komentář