Internetový magazín pro dámy, které vědí, co chtějí


Hledáte internetový magazín s jedinečnou porcí inspirace pro každý den? Hledáte odpočinkové čtení pro nedělní odpoledne, ale na druhé straně také nepohrdnete kvalitně zpracovanými články nabízející našim čtenářkám užitečné a praktické informace z nespočet oblastí našeho života? Pokud ano, navštivte náš web zivotdamy.cz či nás sledujte na sociálních sítích.

Zaměřujeme se na oblasti, které považujeme za aktuální a důležité pro spokojený a úspěšný život. Řešíme výchovu dětí, tělesné či duševní zdraví, kariéru či partnerské vztahy. Nebojíme se ale také témat, které nejsou pro moderní dámský magazín úplně typické. Okrajově, ale za použití netradiční optiky zabruslíme také do politiky, podnikání či do oblasti moderních technologií.

Ukázkou zpracování aktuálně zajímavého a rezonujícího tématu s lehkým nádechem politiky s velkým životním příběhem v pozadí je náš článek – Česká stopa v životě Donalda Trumpa. Hledáte-li něco z oblasti gastronomie a jste fanynka tradiční japonské kuchyně, máme pro vás odborně psaný článek na téma sushi a jeho vlivu na zdraví. Nedočtete se jen pouhé strohé a suché skutečnosti, nýbrž také si osvojíte základní pravidla a zásady, jak různé druhy sushi kombinovat za účelem maximalizace pozitivního vlivu na naše tělo a zdraví. Řešíte, jakou hračku zakoupit pro naše nejmenší? Odborně poradíme a nasměrujeme vaši pozornost na zboží, které rozhodně nebudete považovat za vyhozené peníze – Procestujme celý svět s lego Duplo.

Hezké čtení přeje tým zivotdamy.cz

Přidejte komentář