Jak se stát recenzentem nebo kritikem


Baví tě psát? Někdy tě něco nadchne, a nebo naopak pěkně naštve? Možná jsi už uvažoval o tom, že stát se kritikem nebo recenzentem nemusí být tak špatné. A máš pravdu. Pokud máš chuť psát, není nic jednoduššího.

No jo, ale jak začít? A teď přichází největší problémy. Kam vlastně budu psát? A můžu si vážně psát o čem chci? Buď můžeš zainvestovat a založit si web, ale pokud tomu přímo nerozumíš, může tě web stát desetitisíce a taky spoustu času. Nebo si blog založit na subdoméně u některých společností. To ale zase nemá moc velkou váhu a vypadají hrozně. Navíc se někomu nemusí líbit co píšeš a blog ti zruší.

Naštěstí mám pro tebe řešení. Web Věčný kritik sdružuje autory a v ničem je neomezuje. Stačí se registrovat a můžeš hned psát. První 3 články ti budou muset schválit, ale poté si můžeš uveřejňovat co chceš. Psaní článků v administraci je velmi jednoduché a přímočaré. Vše je nastavené – klidně můžeš článek zkopírovat z wordu a nebo jej psát přímo v administraci. Článek se ti bude automaticky propagovat i ve facebookové skupině a dostane se k němu hodně lidí.

Celá služba je zdarma a nic od tebe nikdo nebude nikdy chtít! Pokud máš co říct, určitě se zaregistruj a vyzkoušej to. Poděl se s internetem o tvůj názor.

Přidejte komentář