Myslete na Vánoce včas!


807-2405-thickboxAčkoli do Vánoc ještě nějaký ten měsíc zbývá, řada z nás začíná řešit, nakupovat a schovávat dárky pro své nejbližší již nyní. Pokud je to i váš případ, určitě se na následujících řádcích najde něco, co by potěšilo vašeho partnera, tatínka, nejlepší kamarádku nebo veselou spolubydlící. Přinášíme vám tipy na originální dárky k Vánocům, které mohou s dostatečným předstihem rozvířit myšlenky a přivést vás na zajímavý vánoční nápad.

Vybíráme dárky pro muže

Zajisté si dokážete vybavit výraz partnera, manžela nebo syna, který pod vánočním stromečkem najde tradiční „měkkýše“. Na mysli máme zejména takové ponožky, spodní prádlo nebo vlastnoručně pletené svetry. Ačkoli se jedná o dárky praktické, s děláním radosti toho zpravidla nemívají mnoho společného (pokud obdarovaný nepatří mezi netradiční milovníky přírodních a syntetických tkanin). Vánoční dárky pro muže by v sobě měly mít alespoň špetku humoru a nadhledu. Sázkou na jistotu ale nepochybně budou třeba takové speciální dárkové lahve nebo gurmánské koše plné lahodných specialit, kterých není zvláště o Vánocích nikdy dost. Tyto tipy mohou posloužit třeba také jako nápady na dárek pro muže k šedesátinám nebo jinému významnému jubileu.

Vybíráme dárky pro ženy

kos-plny-specialit-PRŽeny obecně potěší dárek osobitého charakteru darovaný od srdce. Konkrétním nápadem může být třeba speciální foto rámeček zachycující vaše společné chvilky a nezapomenutelné zážitky nebo album vytvořené speciálně pro účel Vánoc. Dámy zajisté nepohrdnou ani luxusními belgickými pralinkami a exkluzivní kávou. A ani taková lahvinka oblíbeného vína s vlastnoručně psaným vánočním věnováním žádnou dámu, či dívku neurazí. Pro navození správné vánoční atmosféry se mohou hodit také dárková balení speciálních čajů s příchutěmi typickými pro období Vánoc.

Fantazii se zkrátka meze nekladou, pokud jsme vás alespoň jedním tipem na vánoční dárky zaujali, tyto řádky splnily svůj účel.

Komentáře k “Myslete na Vánoce včas!”(celkem 2 )

  • šperky:

    S muži jsem měla, pokud jde o vánoční dárky, vždycky problém. Sehnat něco praktického, nepředraženého, co si ještě nekoupili nebo do Vánoc nekoupí je oříšek. Letos to vidím na hodinky, které si přítel pokazil ale co koupit otci to opravdu nevím.

  • Luxusní péra:

    Já tomu svému letos dám termohrnek objektiv, mikinu a luxusní psací péro 🙂

Přidejte komentář