Rezidence Hadovitá: bydlení ve znamení nadčasovosti a minimalismu


Když je něco výjimečné, strhává to na sebe velkou pozornost. Toto pravidlo neporušuje ani jeden z nových pražských projektů bydlení. Pozornost odborníků i lidí toužících po výjimečném bydlení strhává nová rezidence Hadovitá na Praze 4.

Řešení jako velmi zdařilá výzva!

Nové bydlení vyroste v oblíbené městské části Praha 4. Na tom nic neobvyklého není, až na to, že nové 3 domy budou stát na Michelské stráni. Pokud jste zdejší krajinu ještě neviděli, tak vězte, že se jedná o komplikovaný svažitý terén. Postavit zde domy bylo zpočátku vnímáno jako pošetilost, kterou ale podařilo odvážným architektům z Arx Studia proměnit v dokonalost. Tři bytové domy a jejich okolí navrhli tak, že se budou klikatit krajinou, kopírovat terén a vytvoří tak originální místo pro život. V budovách budou k dispozici nové byty na Praze 4 o dispozicích 2+kk, 3+kk a 4+kk, ideální pro mladé páry nebo rodiny s dětmi.

Světlo a minimalistické řešení

Předností bytů je minimalistické řešení. Jejich design je navržen tak, aby si ho každý mohl přizpůsobit obrazu svému. Podlahy budou mít dubový vzor, stěny i dveře budou bílé a koupelny jsou navrženy v neutrálních tónech, aby se k nim mohla přidat jakákoliv barva. Všechny byty v Praze Michli budou mít dostatečný přísun denního světla, ty v horních patrech budou mít i velké terasy, ostatní byty budou disponovat balkonem.

Prodej již zahájen!

O byty v nové Rezidenci Hadovitá je velký zájem i přesto, že byty ještě zdaleka nejsou dokončeny. Prodej byl již zahájen a první dům je již téměř vyprodán. Když i vás bydlení na prestižní adrese v originálním provedení nadchne, jednejte rychle. Podívejte se, jaké máte možnosti hypotéky a co nejdříve se spojte s prodejcem. Budete si hypotéku teprve zařizovat? Přečtěte si tento článek.

Komentáře k “Rezidence Hadovitá: bydlení ve znamení nadčasovosti a minimalismu”(jeden komentář)

Přidejte komentář