Šetřete snadno a efektivně


Žijeme v době krize, která se stala často omílaným tématem. Každý chce šetřit co nejvíce, ale jak toho docílit? Zcela ideální pro tuto příležitost jsou slevové portály, protože ty nám šetření velmi usnadní.

„Slevoexpres.cz“ je nový slevový portál s velkým množstvím výhodných nabídek. Seženete zde levné pobyty, jídlo, zboží, relaxaci, možnosti sportovního vyžití a další.

Cílem provozovatelů portálu je spokojený zákazník, proto jsou všichni pracovníci milí a ochotní. Sama mám s tímto portálem zkušenosti. Kdykoliv jsem se chtěla na cokoliv zeptat, pracovníci mi odpověděli velmi rychle a vše dopodrobna vysvětlili.

Také kamarádka využívá hromadné slevy. Jednou mi vyprávěla, že s pobytem nebyla spokojená a proto se rozhodla kupon reklamovat. Překvapilo ji, jak snadná reklamace byla. „Pracovníci Slevoexpresu se dále nevyptávali a prakticky okamžitě jí vrátili peníze.“ Toto pozitivní řešení reklamací je pro zákazníky více méně garance spokojenosti. Neznám nikoho, kdo by u „Slevoexpresu“ nakoupil a nebyl spokojen.

Velkou výhodou tohoto nového „slevomatu“ je přehlednost. Můžete filtrovat nabídky podle měst a kategorií a tak si vybrat to, co chcete vy. Povím vám kupříkladu mou zkušenost. V poslední době jsem se cítila velmi unavená a tak jsem se rozhodla pro chvíli relaxace. Otevřela jsem stránky tohoto „slevomatu“, našla kategorii slevy na relaxaci, vybrala si pobyt v sauně a vířivce pro dvě až čtyři osoby, vzala kamarádky a šli jsme si společně užít chvíli odpočinku. Byl to nezapomenutelný zážitek. O nic jsme se nemusely starat, vše bylo zařízeno, my si to jen užily a to vše za skvělou cenu.

Neváhejte, i vy můžete využít slevy, které tento portál nabízí a výrazně ušetřit.

Štítky: ,

Přidejte komentář