Už jste dnes udělali něco pro vaše zdraví?


I když jíte zdravě, de facto není ve vašich silách dostat do těla dostatečné množství látek, které ale tak nezbytně potřebuje pro správný vývoj a zdraví.

Proto se snaží nejrůznější farmaceutické firmy vyvíjet pilulky, ve kterých by byly potřebné vitamíny, minerály, omega 3 mastné kyseliny atd. obsaženy, často ale neúspěšně anebo na úkor životního prostředí. Výrobek, který vám představíme, se nazývá NorKrill, vašemu tělu prospěje a navíc dbá na životní prostředí, v čem tedy spočívá jeho účinek a z čeho je složen?

Čím NorKrill vaše tělo obohatí?

NorKrill jak už název napoví, je vyráběn z korýšů jménem krill. Jedná se tedy o přírodní produkt, díky kterému vaše tělo získá cenné omega 3, která má až zázračný vliv na váš mozek a cévy, ale i klouby a pokožku.

Probíhá lov šetrně vůči přírodě?

Jak už bylo zmíněno, ano! Farmaceutická firma, vyrábějící NorKrill získala za svůj ekologicky šetrný a udržitelný lov dokonce certifikaci MCS. A to vše díky speciálnímu patentovanému způsobu lovu, který společnost vyvinula. Díky této technologii je loven pouze kril a nedochází k nechtěnému ulovení ptáků či savců.

Jak NorKrill užívat?

Pokud chcete pozorovat maximální účinek, doporučují výrobci užívat NorKrill pravidelně to 1-2 kapsle denně, před nebo během jídla. Tabletky uchovávejte v chladu a suchu.

Existují nějaká rizika užívání NorKrillu?

Díky přírodnímu a stabilnímu složení oleje nebyly pozorovány žádné vedlejší účinky, přesto pokud jste alergičtí na ryby, kojící či těhotná žena nebo užíváte nějaké léky pravidelně, doporučujeme se o užívání NorKrillu nejprve poradit s lékařem.

Přidejte komentář