Vzpomínky, ke kterým se vždy budete rádi vracet


Dobrý den! Ráda bych se ve stručnosti představila. Jmenuji se Lenka Šteflová a fotografování je mým koníčkem. Zhruba 5 let se mu aktivně věnuji, ačkoliv foťák jsem držela v ruce již v divokých dobách dospívání.

Jako u všech profesí, ve kterých záleží Váš úspěch jen na Vás a Vaše práce je Vaší vizitkou, jsem to ani já neměla jednoduché. Mezi mé první práce patří např. fotoreportáže z kulturních i veřejných akcí (koncerty, festivaly, výstavy, přehlídky, demonstrace, atp.). Tehdy jsem ještě neuvažovala, že by se z mé záliby stalo i mé stále zaměstnání. Nelehké začátky však neodradily mé odhodlání.

Přesvědčení a láska pro zvěčnění okamžiku zachycením toho správného momentu, a vytvoření fotografie k obrazu mému, mne láká do prostředí netradičních exteriérů a originálních rekvizit, díky kterým mohu do svých projektů vtisknout můj originální rukopis. Plánování motivů fotografií mne vede od fotografických ateliérů, přes ulice měst, až do zchátralých budov a nespoutané divočiny.

Za dobu mé umělecké tvorby jsem vytvořila mnoho žánrově rozmanitých fotografií. Od již zmiňovaných fotoreportů, přes dokumentární fotografie, makro fotografie, až po extravagantní, smyslné, střeštěné, glamour, akt, pin-up fotky, zachycující něžné i rozdováděné modelky na neobvyklých místech, (ne)ošacení a situacích.

Ke každému z mých klientů přistupuji individuálně a instinktivně volím prostředí a image, která je pro něj tou nevhodnější. Mým krédem je originalita – každý člověk má své já, a mým cílem je zdůraznit Vaši jedinečnost. Naše Země skýtá mnoho míst, která si zaslouží být zachycena takovýmto způsobem, a spousty zajímavých tváří, které dovedou tato místa k dokonalosti – a možná i někam dál . Nemusíte vypadat jak z obálek módních časopisů, stačí jen chuť, odvaha a trošku té zvědavosti, a může to být právě ta Vaše tvář. S trémou si nedělejte hlavu – tu má každý /a kdo tvrdí opak, ten jí má dvojnásob 🙂 /. Společně se jí postavíme a výsledkem budou snímky, ke kterým se i po letech budete rádi vracet. Posuďte sami mou tvorbu, která je ke shlédnutí na mých stránkách www.steflova.com

Zkuste něco nového, neokoukaného a mého! Vaše dotazy ráda zodpovím, a buďte si jisti, že vyhovím i těm nejneobvyklejším přáním!

 

Přidejte komentář