Vzpomínky s duší


Narození potomka, první krůčky, první narozeniny……stejně tak jako svatba nebo vzpomínky z dovolené. Vybavíte si je teď, možná i zítra. Ale co za pět, deset, patnáct let? Vzpomenete si, co jste měla na sobě, jak jste si dali první novomanželské políbení nebo jak se vaše robátko usmálo s prvním zoubkem v pusince? Bohužel nebo bohu dík, paměť jako slon nemá nikdo z nás.

Vzpomínky ve vazbě

Kvůli zachování vzpomínek fotíme. Fotky uložíme do počítače a o některé se možná i podělíme prostřednictvím sociálních sítí. A není to škoda? Ze všech těchto vzpomínek, zážitků a neopakovatelných chvil si můžeme vytvořit knihu, lépe řečeno fotoknihu. Fotokniha nám dovolí si znovu oživit vzpomínky. Přehledně, detailně a hlavně napořád. Vybrat si můžete z několika variant provedení.

Fotka jako dárek

Fotka nebo fotky se můžou stát i pěkným dárkem pro maminku, babičku i dědečka. Můžete například vytvořit dvanáct zajímavých fotek a s pomocí profesionálů vytvořit dokonalý fotokalendář. Z široké nabídky prázdných „předtisků“ si jistě vyberete. Důležitý tu je hlavně fakt, že v roli hlavního návrháře budete vy a modelem to, co si právě vy vyberete. Dárek k blížícím se Vánocům opravdu neotřepaný. Obdarovaný, tak bude mít právě ten váš dárek celý rok na očích. Nutno podotknout, že dárek s duší ocení opravdu každý obdarovaný.

Neobvyklé pozvání i výzdoba

Fotka má nepřeberně širokou škálu použití. Z fotky můžete vytvořit originální a neotřepané fotopřání, stejně tak jako osobní pozvánku na party i setkání spolužáků. Nemusíte být zrovna profesionální fotograf, abyste z vašeho sortimentu fotek vybrali takovou, z které by stálo za to vytvořit originální dekoraci na zeď. Z fotky se pak „po přeměně“ stane originální plakát a tím i designový doplněk vašeho obydlí. Neotřepaný, jedinečný a hlavně váš. Vaše vzpomínka na vaší zdi.

Přidejte komentář