Zvěrokruh: LEV


23. červenec – 23. srpen

Základní charakteristika znamení:

Vládnoucí planeta: Slunce
Živel: Oheň
Povaha: Cholerická
Typ: Autoritativní, energický člověk; optimista
Šťastný den: Neděle
Příznivé dny: Středa, čtvrtek
Nepříznivý den: Úterý
Barva: Žlutá
Kov: Zlato
Kámen: Diamant, ametyst, granát
Rostlina: Růže, slunečnice, oliva
Živočichové: Lev, tygr, rys, kočka, jaguár, puma, slon, páv
Šťastná čísla: 1, 3, 9, 93
Hodí se ke znamení: Beran, Střelec

Lvi jsou skutečnými vůdci. Jsou plni tvůrčí síly a vymýšlejí velkolepé plány. Nezajímají je maličkosti. Vyřazuje z nich sebevědomí a energie. Nikdy nespěchají. Jsou výbornými organizátory a umí si získat důvěru. Chtějí v životě něco znamenat, být uznáváni a váženi. Vyznačují se skvělým rozumem a spolehlivou pamětí, díky čemuž ale zpravidla podceňují učení, které nemají v lásce. Milují bohatství.
Nesnáší lež a nespravedlnost. Staví se na stranu slabších. Občas mají sklony k panovačnosti. Ale nebojí se napravovat chyby, které udělají. Neútočte na jejich hrdost, nebudete stačit utíkat. Nikdy a před nikým neskloní hlavu. Je pod jejich důstojnost přijít si pro radu nebo pro peníze. A pokud hledá pomoc, tak pouze u těch, co ho převyšují.
Lvi jsou všeobecně považováni za skvělé hostitele a neodolatelné společníky. Okolí si získávají svou upřímností a otevřeností. Při posuzování lidí se řídí především srdcem, city a instinkty než hlavou. Nemohou žít bez lásky a zradu neberou lehce a trápí se. Jsou velmi věrní přátelé ale i velmi mocní nepřátelé. Mají své zásady a jejich porušení tvrdě trestají.
Lev nikdy nebude druhý. Nebojí se ukázat sílu a odhodlanost. Prostě není plachý, mlčenlivý a nenápadný. Umí předávat rady a zkušenosti dalším. To je předurčuje stát se učiteli, politiky nebo psychiatry. Neplýtvá energií na bezvýznamné věci.
Po zdravotní stránce by si lvi měli dávat pozor na míchu, páteř, srdce, krevní oběh a meziobratlové ploténky.

Žena LEV

Lvice je na první pohled rozpoznatelná. Není to žádná šedá myš. Má perfektní make-up, účes, oblečení. Její temperament, chytrost a sex-appeal ji povyšuje nad okolí. Je velmi oblíbená jak u mužů, tak i u žen. Ostatní ji odpouští její občas arogantní jednání a marnivost. Má soucit s dětmi, bezmocnými a opuštěnými.
I když bývá středem pozornosti mnoha mužů, je věrná. Ale pozor. Pouze do okamžiku, kdy uklouzne její partner. Pak oplácí stejnou mincí.
Žena zrozená ve znamení lva je nezkrotná. Nikdy se nestane tichou hospodyňkou. Není na světě proto, aby sedávala u něčích nohou.
Miluje luxus. Velmi často a ráda utrácí. Má skvělý vkus a potrpí si na kvalitu.
V krizových situacích neztrácí hlavu. Nejvíce ji vyhovují pozice manažerky, ředitelky, velvyslankyně, překladatelky, herečky, či jiné umělkyně, moderátorky nebo novinářky.
Po zdravotní stránce je velmi vitální a odolná. Nepatří k lidem, kteří trpí závažnějšími nemocemi.

Muž Lev
Upoutává na sebe pozornost žen. Je neodolatelný, sebejistý, okouzlující, veselý a lehkomyslný. Jeho lov je pečlivě promyšlen a naplánován. Je lovec a nemá rád ženy, které jsou iniciativní. Za všech okolností musí být pánem situace.

Štítky: ,

Přidejte komentář