Zvěrokruh: PANNA


23. srpen – 22. září

Základní charakteristika znamení:

Vládnoucí planeta: Merkur
Živel: Země
Povaha: Flegmatická
Typ: Úslužný, organizátor, metodik, kritik, egoista, puntičkář
Šťastný den: Středa
Příznivé dny: Pondělí, Čtvrtek
Nepříznivý den: Pátek
Barva: Hnědá
Kov: Rtuť, platina
Kámen: Safír, achát, opál
Rostlina: Žito, pšenice
Živočichové: Liška, opice, pes, holub, včela
Šťastná čísla: 3, 4, 8, 10, 33
Hodí se ke znamení: Býk, Kozoroh

Jsou odpůrci nepořádku a zmatku. Libují si v pořádku a přesnosti, milují pravdu, dochvilnost, hospodárnost. Zabývají se nedůležitými detaily. Jsou puntičkářské. Panny nejsou moc průbojné. Bojí se překážek. Je jim vrozené poznat dobré od zlého a potřebné od nepotřebného. Jsou praktické a v jejich myšlení převládá analytický přístup.
Působí skromný dojmem, ale nenechte se zmýlit. Herecký talent je jim dám do vínku. Jsou sobecké a chladnokrevné. Milují peníze a mají o sobě to nejlepší mínění. Ačkoliv jsou dobrými kritiky, sami nesnesou jakékoliv kritizování své osoby. Panny jsou sobecké, milují peníze. Jsou chladnokrevné i v citové oblasti. Za to bývají v manželství dobrými partnery, málokdy se dopouští nevěry. Nepodléhají vášním.
Mají pochopení pro potřebné a rády pomáhají. Jsou bystré a chápavé, čestné a spolehlivé. Jsou to rození odborníci. Vyhovuje jim povolání lékaře, technika, právníka, bankéře.
Panny se pyšní dobrým zdravím. Je to tím, že o sebe dobře pečují a vyznávají zdravý životní styl. Citlivými místy pro ně je trávicí ústrojí a nervová soustava.

Žena PANNA

Navenek se zdá ostýchavá, ale uvnitř se ukrývá velmi silná osobnost. Je perfekcionalistka a potrpí si na přesnost. Vždy bude mít poslední slovo. Je kritická, ale nesmí být kritizována. To je pak oheň na střeše. Dává přednost mužům, kteří o sebe dbají. Panna nesní, nemá iluze a není romantická. Dokáže být i veselá, ale převážně jen v kruhu svých nejbližších.
Jako matka je pečlivá a pořádná. Děti budou vždy ze škatulky a dobře vychované.

Muž PANNA

Mnoho mužů narozených ve znamení Panny zůstává starými mládenci. Bojí se totiž milostného neúspěchu, proto raději zůstanou sami. Jejich odstup a chlad přitahuje mnoho žen, ale nejsou stavěni pro známosti na jednu noc. Hledají vážné vztahy a pokud takový naleznout, tak jsou věrní. Nezapomínají datum výročí a narozenin. 🙂
Ovšem pokud žena překročí určitou, nedělá jim problém se rozvést. Přece nemá smysl v takovém svazku pokračovat. Jsou moralisté. Po dětech moc netouží, ale když už se tak stane, stávají se z nich svědomití otcové. Dětem je vštěpována důležitost vzdělání a slušné vychování. Občas po nich ale může chtít nereálné cíle a bývá kritický.

Štítky: ,

Přidejte komentář