Zvěrokruh: STŘELEC


22. listopad – 20. prosinec

Základní charakteristika znamení:

Vládnoucí planeta: Jupiter
Živel: Oheň
Povaha: Cholerická
Typ: Nábožný člověk, sportovec, dobrodruh, pokrytec, falešný prorok
Šťastný den: Pátek
Příznivé dny: Sobota, neděle
Nepříznivý den: Pondělí
Barva: Fialová
Kov: Cín, kované železo
Kámen: Tyrkys, ametyst
Rostlina: Majoránka, mák
Živočichové: Páv, slon, jelen, srna, kůň
Šťastná čísla: 4, 5, 9, 14, 37
Hodí se ke znamení: Beran, Lev

Lidé narození ve znamení střelce jsou otevření a upřímní. Také neklidní, impulzivní a netrpěliví. Rádi poznávají svět a lidi, milují přírodu a pohyb. Jsou ohleduplní, přímí a čestní. Jsou velmi aktivní, a dobrými pozorovateli. Dokáží rychle zanalyzovat situaci. Snadno navazují kontakt s lidmi. Milují svobodu a nezávislost, ale to neznamená, že překračují hranice. Jednají s lehkostí a jistotou, úspěch si nepřipouští.
Platí pro ně žij a nechej žít. Jsou mírumilovní, ale pokud jsou vyprovokováni, neváhají bojovat i pěstmi. Jsou velmi silnými soupeři i ve slovních soubojích. Umí u protivníka najít jeho slabiny. Sport je pro ně potěšení.
Pravdomluvnost je mu vlastní. Okolí to může vnímat i jako nedostatek taktu. Ale neubližuje úmyslně, a už vůbec se neváhá omluvit. Když mu dojde, že udělal chybu.
Jsou velmi citliví, i když tak na první pohled nepůsobí. V osobním životě se mohou spolehnout na svůj vnitřní hlas. Někdy se potýkají s nedostatkem rozhodnosti.
Střelci lpí na tradicích a jsou vášnivými sběrateli. Hlavně jim na jejich sbírky nesahejte a už vůbec neuklízejte.
Bezvýhradně uznávají autority. Největší uplatnění najdou v cestovním ruchu (rádi cestují), ve státní službě, v armádě, u policie a také jako duchovní, lékaři a vrcholoví sportovci.

Střelci jsou pohybliví, často sportovní typy, kteří i ve vyšším věku působí mladistvě. Zpravidla se těší dobrému zdraví. Nemoci si prostě nepřipouští. Jejich slabinou jsou dolní končetiny. Dávat pozor by si měli i na záda a potíže s nimi spojené.

Žena Střelec

Jsou velice samostatné a hodně z nich zůstává po celý život svobodných. Nemají pevné vztahy s rodinou. Jsou to typičtí samotáři a dávají přednost nezávislosti. Jsou bystré a inteligentní, schopné se o sebe postarat. Jsou ale i naivní, důvěřivé a zranitelné, a to hlavně s milostných záležitostech. Muži je často využívají. Jako matky jsou spíše kamarádkami.
Jsou stvořené pro světla ramp a milují cestování. Jsou neustále v pohybu.

Muž Střelec

Je šarmantní, vtipný a duchaplný. Vyhledává krátké vztahy. Je spontánní a přelétavý. Je vždy a za všech okolností upřímný. A to i ke svým partnerkám. Nic jim nezamlčuje. Pokud najde trvalejší vztah, tak se ženou, která mu dá volnost. Nebývá věrný.

Štítky: ,

Přidejte komentář