Blog snadno rychle a zdarma!


Internet nám všem nabízí jedinečnou možnost, vpustit do mediálního světa něco osobního, projevit své myšlenky a názory a něco tu po sobě zanechat, využijme toho.

Pokud vás už přestalo bavit psaní statusů na sociálních sítích a doufat, že jejich hloubku někdo ocení tlačítkem: Líbí se mi, ale přesto se psaní nechcete vzdát, jelikož vás naplňuje, založte si blog zdarma na Webgarden.

Založení je velmi rychlé a navíc neplatíte doménu, prostor a dokonce ani software, ve kterém budete váš blog tvořit. Zmíněný software je přehledný a velmi jednoduchý, takže se vůbec nemusíte bát toho, že byste něco nezvládli. Kdyby se vám přeci jen stalo, že byste si nevěděli rady, pomůže vám nápověda. Samozřejmostí je i možnost vybrat si grafiku pomocí předem vytvořených šablon, které vám ale zajistí i dost vašeho prostoru (například pro logo) a tím pádem zaručí jedinečnost blogu.

Váš blog můžete opravovat kdykoliv a kdekoliv, kde máte připojení na internet.  Jakákoliv změna tj. nový článek, nový design, oprava chyby, či smazaní nevhodného komentáře se ihned bez časové prodlevy objeví.

Blog zároveň není jen jakési internetové textové ponuré médium, váš obsah můžete ozvláštnit řadou fotek, videí, audio stopy, odkazy atd.

Podtrženo sečteno, blog je váš kousek internetové půdy, kde se můžete svobodně projevovat a nechat proudit vaše myšlenky, nejste zde omezováni uzávěrkami nebo hranicemi toho světa. Jestli si chcete založit blog, na kterém budete fantazírovat o životě na jiných planetách, či anonymní deníček je čistě vaše věc. Možná vás spíše překvapí, kolik lidí budou vaše názory a myšlenky zajímat. Samozřejmě se najde i nějaký ten hnidopich, ale s tím si nedělejte hlavu, pokud vaše uveřejněné texty někoho nepoškozují a jsou v souladu s ústavou, můžete si publikovat co hrdlo ráčí, hlavně že vám to zvedne náladu.

Krom blogu si můžete na WebGarden zřídit stránky zdarma, galerie, fóra nebo magazíny. Veškeré tyto typy webových stránek můžete založit rovněž zcela zdarma.

Štítky: , , ,

Přidejte komentář