- Zinnia - http://zinnia.cz -

Čaj pro dobru náladu

Pití čaje [1] je pro mnohé z nás každodenní záležitostí. Dobrý čaj si rádi vychutnáme v restauraci s přáteli i sami doma. Nejen že si u šálku čaje příjemně odpočineme, ale také načerpáme potřebnou energie. Firma Oxalis nabízí 400 druhů kvalitních zdravých čajů, které pocházejí jen z těch nejlepších plantáží. Kromě čajů Vám nabízíme i kvalitní čajové vybavení, jako jsou třeba krásné čajové soupravy [2].

Zelený čaj je v dnešní době také velmi oblíbený. Kolébkou tohoto čaje je Čína, zde je také velmi oblíbený a populární. Na rozdíl od černého čaje je zelený čaj minimálně oxidován. Má velmi dobré účinky na naše zdraví. Podporuje oxidaci tuků a tím urychluje látkové výměny. S kvetoucími čaji si nejen vychutnáte jejich lahodnou chuť, ale navíc si dopřejete ve Vašem šálku čaje úžasnou podívanou. Kvetoucí čaj [3], nebo také umělecký čaj patří mezi nejatraktivnější čajové druhy. Pečlivě vybrané a ručně zpracované mladé lístky čajovníku jsou zpracovány do rozličných tvarů a dovnitř je umístěna drobná květina, která se po přelití vodou a následném rozevření tvaru odhalí.

Neváhejte a začněte dělat pro své zdraví. My Vám s tím velmi rádi pomůžeme naším dodáním kvalitních čajů. S námi uděláte něco pro zdraví, pochutnáte si a ušetříte své peníze, díky naším výhodným cenám.