Máme tu grilovací sezónu!


Láká vás grilování? Že o něm ale nic nevíte? To nevadí! Od toho je tu profík Zdeněk  Pohlreich, který vás provede tímto kouzelným koutem gastronomie a ukáže vám všechny fígle.

Druhá řada populárního pořadu Šéf na grilu zrovna odstartovala vysílání na televizní stanici Prima. Můžete jej sledovat každé pondělí ve 21:20. Pořad je rozdělen do šesti tematických dílů, během kterých se naučíte grilovat klasické steaky, oblíbené hamburgery nebo třeba exotické mořské plody.

Pořad mi přijde velmi přínosný, obzvláště když vezmeme v potaz fakt, že se u nás trend grilování rovněž uchytil a jeho popularita stále stoupá. I přesto že je grilování především společenskou událostí, měly by mít pokrmy nějakou úroveň. Jeden dobrý chod je lepší, než 3 stojící za nic, varuje Pohlereich. Kvalitu zajistíte kromě volbou vhodného koření a svým kuchařským umem především výběrem kvalitních a čerstvých surovin a rovněž i kvalitního grilu (gril weber, na kterém vaří sám Pohlereich), ale o tom už více v pořadu.

Zdeněk Pohlereich, vás v pořadu provede nejen základy, ale i detaily a triky v oblasti grilování. Zděnek je velmi známou a dosti kontroverzní osobností. Svou popularitu nabyl především díky pořadu Ano šéfe, kde se prezentoval jako člověk, který svému oboru skvěle rozumí, ale rovněž jako muž, který si v žádném případě nebere servítky a nebojí se užít i ostřejší slova. Pravdou ale je, že toho o tomto muži z hlediska jeho osobního života a názorů víme pramálo. To vše se ale díky seriálu šéf na grilu změní! Zpovídat ho pro vás v přestávkách mezi chody bude chytrá novinářka Halina Pawlowská.

Pokud se chcete dozvědět více a vidět Zděnka v akci, budete se muset na pořad podívat, stojí to za to. Pohlreich není celebritou české gastronomie pro nic za nic.

Štítky: ,

Přidejte komentář