Jakou knihu koupit k Vánocům dámám?


Pokud váháte nad vánočním dárkem, pro kamarádku či známou a napadla vás knížka, jenže si nejste jistí, jak se dotyčné trefit do vkusu. Darujte ji opravdový fenomén.

Beletrie pro dospělé je dnes nepřeberný počet, vedle klasických titulů, které nikdy nevymřou, se objevují i nová zajímavá díla, která doslova dobývají svět. Titul, který je často skloňovaných ve všech jazycích i kulturách je dílo Padesát odstínů šedi. Tato kniha se velmi dlouho držela na topech prodejních žebříčků a mluvil o ní opravdu každý.

 

 

Pokud by vám název přeci jen nic neříkal, jen krátce shrnu, oč se jedná. Jde o složitý vztah plný intimností a odvážných praktik mezi studentkou a bohatým tajemným mužem. Jde o knihu, která boří tabu, a která si našla oblibu u mladých, starších i velmi starých čtenářek a samozřejmě i nějakých čtenářů.

Boom kolem této knihy neutichá, ba naopak, za to samozřejmě může fakt, že kniha není osamocenou publikací, ale je součástí veleúspěšné trilogie. Další díly nesou název Padesát odstínu temnoty a Padesát odstínů svobody. A nyní jsou samozřejmě k dostání všechny!

Pokud tedy máte odvahu, dát nějaké slečně (třeba i vaší přítelkyni) letos odváženější dárek, kterým překročí také nějakou tu hranici, je padesát odstínů jasnou volbou! Jen dejte pozor a nenápadně zjistěte, zda už dotyčná knížky nevlastní, jsou opravdu velmi populární. Kdo ví, třeba si v nich nakonec s chutí počtete i vy!

 

Přidejte komentář