Ideální zábava pro vaše děti – zabaví a neškodí


Zabavit malé děti je mnohdy velmi těžké. Co by je tak mohlo zajímat? Nějaký hračka? Lego?  Autíčko? Panenka?  To všechno je ohrané. Co takhle pustit jim pohádky.

Na www.destkepohadky.cz si můžete vybrat z velmi široké nabídky různých pohádek pro malé i velké děti. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, můžete stránky ukázat svému dítěti a zeptat se ho, jakou pohádku by si přálo, nechat ho, ať si samo vybere a pustí tu, která ho zajímá. To všechno díky pečlivému třídění pohádek do různých kategorií. Díky tomu je orientace na těchto stránkách opravdu velmi přehledná a veškerý obsah je nezávadný, nemusíte se tedy bát, že by se vaše děti dostaly k nějakým nevhodným textům.

Najdete zde výběr z široké palety českých animovaných pohádek, ale také zahraniční animované filmy. Vybírat můžete z klasiky, jako je například Pat a Mat, Krteček, Spejbl a Hurvínek, ale můžete vyzkoušet také něco nového – Gumídci, Tip a Tap nebo Co se děje v trávě.

Pohádky jsou ideální zábavou pro děti, protože pokud vyberete pohádku adekvátní věku vašeho dítěte, zabaví ho opravdu na hodně dlouho a vy budete mít chvíli klid a budete se moct věnovat sami sobě. Kdežto u většiny hraček si s dětmi musíte hrát, ukázat jim jak fungují a podobně. S pohádkou získáte po náročném dopoledni (kdy jste například připravovali pro své dítko narozeninovou oslavu nebo po náročném dni v práci) chvíli klidu.

Veškeré online pohádky můžete přehrávat zcela zdarma v neomezeném počtu opakování, takže vás tato zábava krom ceny připojení k internetu nebude stát vůbec nic.  V případě, že vám budou nějaké pohádky online na stránkách chybět, můžete napsat administrátorům vzkaz a je dosti pravděpodobné, že se vám administrátoři pokusí vyhovět a pohádku seženou a zveřejní.

Stránky  jsou barevné a děti je mají rády, nebojte se je nechat, ať si pustí nějakou pohádku, když chcete odpočívat. Stránky jsou připraveny tak, aby si pohádky mohlo pouštět i malé dítě.

Štítky: , ,

Přidejte komentář