- Zinnia - http://zinnia.cz -

Ideální zábava pro vaše děti – zabaví a neškodí

Zabavit malé děti je mnohdy velmi těžké. Co by je tak mohlo zajímat? Nějaký hračka? Lego?  Autíčko? Panenka?  To všechno je ohrané. Co takhle pustit jim pohádky.

Na www.destkepohadky.cz [1] si můžete vybrat z velmi široké nabídky různých pohádek pro malé i velké děti. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, můžete stránky ukázat svému dítěti a zeptat se ho, jakou pohádku by si přálo, nechat ho, ať si samo vybere a pustí tu, která ho zajímá. To všechno díky pečlivému třídění pohádek do různých kategorií. Díky tomu je orientace na těchto stránkách opravdu velmi přehledná a veškerý obsah je nezávadný, nemusíte se tedy bát, že by se vaše děti dostaly k nějakým nevhodným textům.

Najdete zde výběr z široké palety českých animovaných pohádek, ale také zahraniční animované filmy. Vybírat můžete z klasiky, jako je například Pat a Mat, Krteček, Spejbl a Hurvínek, ale můžete vyzkoušet také něco nového – Gumídci, Tip a Tap nebo Co se děje v trávě.

Pohádky [2] jsou ideální zábavou pro děti, protože pokud vyberete pohádku adekvátní věku vašeho dítěte, zabaví ho opravdu na hodně dlouho a vy budete mít chvíli klid a budete se moct věnovat sami sobě. Kdežto u většiny hraček si s dětmi musíte hrát, ukázat jim jak fungují a podobně. S pohádkou získáte po náročném dopoledni (kdy jste například připravovali pro své dítko narozeninovou oslavu nebo po náročném dni v práci) chvíli klidu.

Veškeré online pohádky [2] můžete přehrávat zcela zdarma v neomezeném počtu opakování, takže vás tato zábava krom ceny připojení k internetu nebude stát vůbec nic.  V případě, že vám budou nějaké pohádky online na stránkách chybět, můžete napsat administrátorům vzkaz a je dosti pravděpodobné, že se vám administrátoři pokusí vyhovět a pohádku seženou a zveřejní.

Stránky  [1]jsou barevné a děti je mají rády, nebojte se je nechat, ať si pustí nějakou pohádku, když chcete odpočívat. Stránky jsou připraveny tak, aby si pohádky mohlo pouštět i malé dítě.