Kdo si hraje, nezlobí!


Zajímá vás, jaká dětská hřiště bodují podle dětí? Které jsou nejpopulárnější a nejpropracovanější, a kde taková hřiště najdete?

Hrát si, je bezesporu velmi důležitou životní potřebou a to nejen pro děti. Nicméně děti jsou ve věku, kdy se jí mohou věnovat nejvíce. Dopřejme jim tedy nádherné dětství, nechme je si hrát, ale filtrujme při tom způsoby hraní tak, aby to pro děti nebyla pouze zábava, ale aby jim to i něco dalo a tím jim hraní napomohlo k zdravému rozvoji schopností fyzických i mentálních.

Stále více malých děti totiž neustále vysedává u televize anebo počítače. Vytáhněme je ven a nechme je jejich čas trávit aktivně, tak jak to má být. Dětská hřiště jsou jedinečným způsobem trávením volného času pro děti. Jednak jsou dobré pro jejich zdraví a tělesnou kondici, ale navíc je i učí jednat a hrát si s jejich vrstevníky.

Dobrým příkladem kvalitního moderního hracího sportovního areálu nejen pro děti je areál „Kolečko“, který najdete v Brně (Královo Pole, ul. Herčíkova). Dětská hřiště http://www.hriste.cz/multifunkcni-volnocasovy-areal-kolecko, (herní prvky) v tomto areálu splňuji všechny požadavky, které jsou na kvalitní a moderní dětská hřiště kladeny. Dětské hřiště je rozděleno na dvě části, pro větší děti je to velmi oblíbená síťová pyramida, pro menší děti pak herní sestava se skluzavkou a pružinová houpadla. Navržené prvky mají moderní design, jsou z vysoce odolných materiálů a jsou bezpečné. Areál byl otevřen těsně před prázdninami a celkovou koncepci navrhnul pan Ing. Zdeněk Sendler. Na své si zde přijdou nejen děti, ale i zájemci o sportovní vyžití, pro které je zde víceúčelové sportoviště, rovněž fitness park a také hřiště na petangue.

Zvláštní pozornost si zaslouží certifikované „klecové“ víceúčelové sportoviště CAVEA, které je moderním pojetím sportovišť s vysokou odolností, vhodných především do městských částí a parků. Ojedinělé jsou také fitness stanice, které byly vyvinuty firmou Hřiště, s.r.o. a odborníkem na funkční fitness p. Andrlem. Jedná se o vysoce funkční program, který nabízí rozsáhlé možnosti kvalitního cvičení od začátečníků až po aktivní sportovce.

Pokud vás zajímá, kdo má tyto víceúčelové areály a moderní dětská hřiště na svědomí, je to firma Hřiště, s.r.o. Tato firma funguje téměř 10 let jak v České republice, tak na Slovensku. Firma se zabývá vším, co s dětskými hřišti a sportovišti souvisí, od poradenství, návrhů, výroby, prodeje až po kontroly a servis. Za sebou mají více než 800 realizací jednotlivých hřišť i celých projektů.

Štítky: ,

Přidejte komentář