Samolepky na zeď? Skvěle!


Holé zdi už dávno vyšly z módy. Čím dál více zdí doma i v kancelářích zdobí samolepky na zeď, které se přizpůsobí Vašemu vkusu i interiéru. Vykouzlete si na zdi strom s padajícím listím, nechte se unést ve větru pampelišek nebo si zvěčněte siluetu Vašeho čtyřnohého miláčka. Kreativitou šetřit nemusíte, ve světě samolepek je totiž možné cokoliv.

Samolepky pro velké i malé

Největší radost ze samolepek mají samozřejmě děti, které si obrázky ve svém pokoji okamžitě zamilují. Stačí vybrat pěkný motiv, nejlépe ten, ke kterému má vaše ratolest nějaký vztah. Může se jednat o kreslené postavičky nebo třeba fotbalistu. Samolepky pro děti stejně jako ostatní samolepky jsou samozřejmě zcela nezávadné, takže o zdraví dětí se nemusíte nijak obávat. Navíc po nelepení samolepky pak každá díky matnému povrchu vypadá jako kvalitní malba, takže nesvádí děti k jejich sloupávání.

Pokud už jste z dětských let vyrostli, nemusíte zoufat. Samolepky od návrhářů Fugu nabízejí celou řadu elegantních přírodních motivů a abstraktních dekorací, které se hodí do každého bytu. Využít ale můžete i vtipné samolepky nebo novinku v podobě textu na zeď. Ten si samozřejmě můžete zvolit podle svého. Snadno tak zobrazíte na stěnu svůj oblíbený citát, text písničky nebo svou mantru.

Když si vyberete jednu ze samolepek v běžné nabídce, můžete si ji zvětšovat a zmenšovat, otáčet a zbarvovat dle své libosti. Přesně tak, aby ta krásná samolepka, kterou jste si vybrali, zapadla do vašeho interiéru co nejlépe. Právě široká upravitelnost samolepek, ale i jejich vysoká kvalita je doménou samolepek, které najdete v eshopu fugu.cz.

Kreativní samolepky pro náročné

Důležitou službou kvalitních návrhářů samolepek na zeď, je i jejich tvorba na míru. Podle zaslaných fotografií a zadání je vytvořen návrh, který je po schválení zadavatelem ihned vyroben a odeslán. Doma i v zaměstnání tak mohou vaše zdi zdobit opravdové originály, které nikdo jiný nemá.

Nebojte se zpestřit svůj obývací pokoj obří mapou světa, nebo svému dítku vylepit nad postel Vesmír a hvězdičky, samolepky nemusejí na stěně viset navěky. Když se vám po několika letech obrázek znelíbí, můžete ho snadno odstranit a zkusit nějaký nový. Popusťte uzdu své fantazii a překvapte návštěvy vytříbeným vkusem a originalitou.

Přidejte komentář