Školní batoh jako možný Vánoční dárek


Pokud ještě Ježíšek nestihl pro vaše dítě/děti koupit vše potřebné a dochází mu inspirace, co takhle nový školní batoh či aktovku?

Školní aktovka- ideální dárek pro předškoláky

Domnívám se, že tento nápad na dárek je skvělý hlavně pro předškoláky. Možná si říkáte, proč školní aktovka už nyní, když do školy půjdou až v září, možná je to trochu brzy na druhou stranu, věřte, že to uteče jako voda. A taky je pravda, že mnoho dětí se do školy hrozně těší, no alespoň do té první třídy, než poznají, zač je toho loket, takže jim to udělá dvojnásobnou radost.

Batoh je pro vaše záda mnohem lepším řešením než brašna

Školní batoh je ale skvělým dárkem i pro starší žáky či dokonce už studenty. U mnoha věcí moc nevadí, když jsou trochu opotřebované, jeté apod. Ovšem u batohu to obvykle vadí docela dost. Přeci jen moderní školní batohy jsou navrženy tak, aby co možná nejméně namáhaly páteř a naopak přispívali správnému držení těla. Proto pokud je batoh už opotřebovaný nemusí tyto funkce správně plnit, ba naopak. Pokud tedy má vaše dítě už starší batoh, či dokonce nosí nějakou brašnu přes rameno, zkuste na něj apelovat a darovat mu nový batoh. Uvidíte, že až zase jednou bude mít těžkou tašku, bude se cítit o moc líp.

Není batoh jako batoh

Samozřejmě nejdůležitějším aspektem výběru školního batohu je kvalita. To, aby byl šetrný k vašim zádům a odlehčoval jim ten těžký náklad. Rovněž je dobré, když popruhy větrají atp. Mimo tyto aspekty však nezapomínejme na design, využijte široké škály produktů a vyberte nějaký, který si vaše dítě opravdu zamiluje.

Přidejte komentář