Učebnice pro školáky


Nedělejte si s výběrem učebnic těžkou hlavu, my už totiž víme, kde seženete vše co hledáte a navíc za super ceny!

Z nákupů učebnic a dalších školních pomůcek si mnoho rodičů v dnešní době dělá vrásky na čele, popravdě se tomu ani moc nedivím. Mačkat se v obchodních centrech a nechat do sebe strkat od nerudných nakupujících, abyste se dostali k tomu, co chcete, procházet desítky obchodů abyste zjistili, že to co hledáte, prostě nikde nemají, anebo dát za ony potřeby výplatu, je bohužel dnes docela běžný scénář.

Jenže co si počít? Učebnice jsou opravdu velmi důležitá učební pomůcka, bez které se vaše dítě ve škole (obzvlášť pak na základní škole) stěží obejde. Přeci jen základní škola je bod zlomu, kdy dítě získá k učební buďto lásku anebo odpor. S učebnicí pracuje na hodině, doplňuje doma, čemu během vyučování plně neporozuměl, procvičuje probranou látku atd. Navíc učebnice se za poslední roky velmi vyvinuly, už to nejsou jen nudné tlusté knihy bez nápadu, jsou tvůrčí hravé, graficky atraktivně zpracované a podněcují tak v dítěti touhy po vědomostech. Zkrátka učení se stává hrou.

Rozhodně nedoporučuji nakupovat učebnice v kamenných obchodech. Zaprvé je jen velmi málo obchodů, které by byly specializované pouze na ony učebnice, takže výběr nebývá nic moc, pokud tedy nechcete běhat celé dny z obchodu do obchodu a ani ceny nejsou nikterak příznivé, naopak přirážka je hrozná.

Za nejlepší místo, kde nakupovat učebnice pokládám jednoznačně kvalitní internetový obchod Učebnicemapy.cz, je to místo kde naleznete nepřeberné množství učebnic všeho druhu (jak pro školáky ze základní školy, tak pro studeny na střední škole a samozřejmě i pro vysokoškoláky) a plno dalších zajímavých knih. Všechny tyto knihy jsou na jednom místě, přehledně uspořádané a navíc v nepřeberném množství, takže vždy najdete přesně to, co potřebujete! Učebnice jsou navíc skladem, takže jejich dodání je velmi rychlé. Další obrovskou výhodou jsou i opravdu velmi příznivé ceny.

Co se týká sortimentu, musím poznamenat ještě jednu důležitou věc. V tomto obchodu naleznete kvalitní učebnice, které vašim dětem opravdu něco předají a jsou dobře zpracované a hlavně u každé knihy máte podrobný popis, abyste přesně věděli, co je jejím obsahem a mohli se tak lépe rozhodnout, jakou učebnici vybrat.

Na závěr uvedu i jeden příklade velmi kvalitní publikace, je jí učebnice Slabikář pro 1.ročník ZŠ. Není to jen obyčejná nudná pomůcka, díky které se vaše dítě naučí číst. Tato kniha rozvíjí slovní zásobu a komunikační schopnosti dítěte, motivuje k učení pomocí hry a navíc jsou jejím obsahem i ukázky významných literárních děl českých klasiků.

Přidejte komentář