- Zinnia - http://zinnia.cz -

Vánoční dárek pro těhotné!

Uvažujete jaký dárek koupit vaší těhotné dceři? Či co by se opravdu hodilo novopečenému tátovi? Poradíme vám dárek, se kterým zaručeně zabodujete!

Roztomilé věci jako plyšové hračky, chrastítka apod. jsou sice milým dárkem, ovšem takových drobností bude mít děťátko určitě desítky od všech kamarádů partnerů, přeci jen je to takový klasický finančně přístupný univerzální dárek. Pokud chce darovat dárek, který čerstvé rodiče opravdu potěší, a který jim ušetří nějaké ty peníze a třeba i starosti s výběrem, měli byste zvolit něco praktického! Rozhodně doporučuji dohodnout se i v rodinném kruhu, kdo co hodlá obstarat, aby se pak nesešlo více stejných dárků. Za ideální dárek ovšem pokládám jednoznačně kočárek [1].

Přeci jen jedná o předmět, který potřebují každí rodiče. Navíc je to už i trochu finančně náročnější dárek, takže tím odlehčíte nové rodince výdaje, což ocení v dnešní době opravdu každý! Kočárek [1] rozhodně není otázkou náhodného výběru či okamžité koupě, obzvláště lidé bez sebemenších zkušeností s nimi mohou v tomto směru trochu tápat, takže když si dáte s výběrem trochu práce a načas jistě následně ocení váš dokonalý výběr.

Já osobně rozhodně doporučuji se u kočárků zaměřit především na kolečka, je to jedním z mnoha důležitých faktorů, na který navíc často mnoho lidí zapomíná. Musíte zvolit velikost a druh koleček, podle toho kde bude maminka nebo tatínek kočárek [1] tlačit. Zkuste si vést kočárek s malými kolečky po rovném povrchu, ve městě a v přírodě, ihned pochopíte, o čem mluvím! Pokud si svými znalostmi kočárků nejste jisti, určitě doporučuji zajít do nějaké specializované prodejně, kde vám poradí.

Pokud se na výběr kočárku necítíte nebo už rodina má jeden kočárek v záloze, dalším skvělým typem na dárek je dětský nábytek [2], určitě najde kus, který v pokojíku drobečka chybí!