Váš svět na jednom místě


Pokud rádi trávíte váš čas surfováním na internetu a navštěvováním zajímavých stránek, přidejte si do záložek nový velmi zajímavý moderní projekt: Maminet

Jak z názvu Maminet vyplývá, je projekt orientován především na dětskou problematiku a vše s tím spojené, což je úžasné protože se snaží (na rozdíl od jiných projektů) opravdu pokrýt toto téma do hloubky a poskytnout maminkám vše, co by mohly potřebovat nebo co je zajímá. Projekt nabízí opravdu širokou škálu využití, představíme vám tedy pár uživatelsky nejoblíbenějších funkcí.

Bazar

Nakoupit či prodat můžete v tomto internetovém bazaru bezpočet věcí. Bazar je velmi propracovaný a díky designu i přehledný. Díky této kombinaci můžete rychle najít zboží, které potřebujete nebo zadat inzerát se zbožím, které chcete prodat. Podotýkám, že se zde neprodávají pouze věci pro děti, svou kategorii zde má i sportovní vybavení nebo elektronika.

Fórum

Myslím si, že obliba diskuzních fór nezná hranic, proč taky ne? Kde jinde sehnat rychle radu či názory lidí na něco s čím si nevím rady? Nebo naopak pokecat s lidmi o něčem, co mě zajímá? Nebojte se sdělit ostatním novopečeným maminkám své zkušenosti nebo jim dokonce poradit, jistě to ocení!

Recepty a články

Pokud rádi vaříte a nebaví vás neustále vymýšlet nové recepty nebo kupovat drahé kuchařky, můžete hledat inspiraci na tomto webu.  Pokud jste naopak velký fanda do vaření, můžete vkládat vaše recepty i s ilustračními fotografiemi. Krom receptů zde pravidelně vychází nové články, plné zajímavých informací, které ocení opravdu každý.

Recenze a mnoho dalšího

Návštěvníci si rovněž mohou pročíst recenze uživatelů, ve kterých uživatelé rozebírají téměř jakýkoliv výrobek spjatý s dětmi (od výživy přes hračky), který na ně udělal dojem ať už v negativním nebo pozitivním slova smyslu, takže zde narazíte jak na doporučení, tak na varování. Informujte se, než něco koupíte, nebudete litovat!

Pokud chcete využívat všechny funkce Maminet, je třeba podstoupit bezplatnou registraci, po které budete moc vkládat recepty, recenze, diskutovat na fóru, seznamovat se s dalšími uživateli a mnoho dalšího.

Přidejte komentář