- Zinnia - http://zinnia.cz -

Váš svět na jednom místě

Pokud rádi trávíte váš čas surfováním na internetu a navštěvováním zajímavých stránek, přidejte si do záložek nový velmi zajímavý moderní projekt: Maminet

Jak z názvu Maminet [1] vyplývá, je projekt orientován především na dětskou problematiku a vše s tím spojené, což je úžasné protože se snaží (na rozdíl od jiných projektů) opravdu pokrýt toto téma do hloubky a poskytnout maminkám vše, co by mohly potřebovat nebo co je zajímá. Projekt nabízí opravdu širokou škálu využití, představíme vám tedy pár uživatelsky nejoblíbenějších funkcí.

Bazar

Nakoupit či prodat můžete v tomto internetovém bazaru bezpočet věcí. Bazar je velmi propracovaný a díky designu i přehledný. Díky této kombinaci můžete rychle najít zboží, které potřebujete nebo zadat inzerát se zbožím, které chcete prodat. Podotýkám, že se zde neprodávají pouze věci pro děti, svou kategorii zde má i sportovní vybavení nebo elektronika.

Fórum

Myslím si, že obliba diskuzních fór nezná hranic, proč taky ne? Kde jinde sehnat rychle radu či názory lidí na něco s čím si nevím rady? Nebo naopak pokecat s lidmi o něčem, co mě zajímá? Nebojte se sdělit ostatním novopečeným maminkám své zkušenosti nebo jim dokonce poradit, jistě to ocení!

Recepty a články

Pokud rádi vaříte a nebaví vás neustále vymýšlet nové recepty nebo kupovat drahé kuchařky, můžete hledat inspiraci na tomto webu.  Pokud jste naopak velký fanda do vaření, můžete vkládat vaše recepty i s ilustračními fotografiemi. Krom receptů zde pravidelně vychází nové články, plné zajímavých informací, které ocení opravdu každý.

Recenze a mnoho dalšího

Návštěvníci si rovněž mohou pročíst recenze uživatelů, ve kterých uživatelé rozebírají téměř jakýkoliv výrobek spjatý s dětmi (od výživy přes hračky), který na ně udělal dojem ať už v negativním nebo pozitivním slova smyslu, takže zde narazíte jak na doporučení, tak na varování. Informujte se, než něco koupíte, nebudete litovat!

Pokud chcete využívat všechny funkce Maminet [2], je třeba podstoupit bezplatnou registraci, po které budete moc vkládat recepty, recenze, diskutovat na fóru, seznamovat se s dalšími uživateli a mnoho dalšího.