Pravidla sexu? Pro oba!


Mladý pár

Sex je důležitá součást každého vztahu a kdo si myslí opak, tak ten ve vztahu ztroskotá jak Robinson na pustém ostrově. Žena a muž však na sex pohlížejí rozdílně. Muž si ve většině případů pod pojmem sex představí dračici v krajkovém spodním prádle, nejlépe s podvazky. Oproti tomu žena slovo sex vyslovuje málokdy, pro ženu je sex milování. Splynutí s milovaným partnerem v jedno tělo, v jednu duši, nejlépe v romantickém prostředí jako je moře, sluníčko a pláž. Jak skloubit představy dohromady, tak aby byl váš milostný život v rovnováze a spokojený? Ideální recept si musí najít každý sám, ale můžu vás trošku „šťouchnout“ kupředu.

Mluvit, mluvit a zase mluvit..

Obrácené heslo doktora Plzáka na známé heslo o nevěře: Zatloukat, zatloukat a když se na něco přijde, tak zase zatloukat. V partnerském vztahu je komunikace velice důležitá a co se sexu týče, tak prvotní. Ani jeden z partnerů, bohužel, nedokáže číst myšlenky toho druhého. Pokud se vám něco líbí, o něčem sníte, chcete něco vyzkoušet, nebojte se o to podělit se svým partnerem. Váš sexuální život tím jenom získá.

Pravidelností nic nezkazíte..

Hektický život, do práce, nakoupit, uvařit, zkontrolovat domácí úkoly dětem a to vše stále dokola. Jistě a pak je váš partner ještě naštvaný, že z vás večer nemá sexy vášnivou ženu v krajkovém prádle. Naopak pánové nemají po celém dni důležitých jednání, vydělávání peněz a starání se o svého broučka (myslím tím toho čtyřnohého v garáži) náladu být pozorní a jemní milenci. Domluvte se! I sex podle kalendáře může fungovat. Zaznamenejte si do svého diáře pondělí, středa, pátek od devíti do deseti večer sex. Možná se vám to může zdát jako forma „pracovního úkolu“, ale věřte, že to opravdu funguje. Jeden týden, druhý, třetí a vy bez svých „sexuálních“ večerů nebudete moct být.

Předehra je důležitá

Pro ženy. Co si budeme povídat. Pro muže je předehra něco „navíc“, naopak pro ženy důležitá chvíle. Tady můžete zkusit experimentovat. Vždyť i jemná vzájemná masáž, za asistence aromatických olejíčků, se může stát romantickou předehrou. Myslíte, že by se to vašemu partnerovi nezamlouvalo?

A je po….

Předkrm, hlavní menu a dezert. I v jídle je toto pořadí jasně dané. Pokud „vaše chvilky“ končí slovy, tak dobrou, o dost se připravujete, oba. Můžete si přeci „po tom“ ještě povídat, jemně se hladit, usínat u sebe…Tyto chvíle vás spojí.

Slovo na závěr

Sex patří k životu odnepaměti, vždyť bez něj by jsme vymřeli. Nedělejte si z něj jen nepříjemnou povinnost, ale zábavu. Pro oba! Lidi pravidelně provozující „zábavu chudých“ jsou více odolní proti stresu, mají lepší krevní oběh, stárnutí se jim vyhýbá obloukem a do okolí vyzařují zvláštní spokojenou auru. Přidejte se k nim!

Štítky: ,

Přidejte komentář