Ženatý „přítel“? Pozitivně se dá dívat na vše


Wedding, the newlywedsAno, každá mince má dvě strany. Dívat se na každou životní situaci můžeme dvěma různými pohledy. Ty ženy, které umějí všechno zjednodušovat, do hloubky neřešit a život si naplno užít jsou spokojenější a vyrovnanější. Zkrátka na každé situaci se dá najít hromada kladných přínosů. Nevěříte? Co takhle ženatý přítel. Jistě, nemusí to být situace zrovna šitá přímo vám na míru, ale jistě se v okolí najde duše, která je tímto jevem „postižena“. Když se nad tím zamyslíte realisticky, dotyčnou odsoudíte. Vždyť přeci odvádí nějaké jiné manžela, perspektivní vztah to také rozhodně není a že by se někdy dotyčný kvůli mladší milence rozvedl? Ale kdeže… co se ale na takový vztah podívat pohledem sebevědomé ženy, která si umí užít každé situace.

Ženu ani květinou neuhodíš

Ale dostávat je a pokud možno často je tajným snem každé ženy. Po letech manželství dostanete od manžela kytku k narozeninám, když se podívá včas do kalendáře tak k svátku a když mu zapípá upomínka na mobilu tak i k výročí. Zkrátka třikrát do roka a dost. Ale co takhle dostat květinu jen tak, protože je hezký den a váš milovaný se na vás prostě a zkrátka jen těší. Utopie? U partnerek ženatých milenců ani omylem. Tak a výhodu číslo jedna máme na světě.

Dvě poloviny nebo tři třetiny

Je celkem jedno jestli se hraje mistrovství ve fotbale nebo hokeji. Naše drahé polovičky si toto nenechají ujít a z hrdostí sobě vlastní berou do ruky ovladač, jen vkročí do bytu. Nám nastává období bezvládí, ať děláme cokoliv a problémů máme až nad hlavu, je tady hold něco důležitějšího (vždyť je to jen jednou do roka, že). Co takhle televize milenek „ženáčů“? Když už si doma vezmou propustku a jdou „fandit“ jinam, zajímá je maximálně konečný stav zápasu. A to jen proto, aby neztratili přehled a na případný dotaz dokázali správně odpovědět. Jaké činnosti se věnují po dobu zápasového utkání s milenkou, nechám čistě na vaší fantazii.

Bílý není jen sníh…

Ale po letech manželství i sex. Bohužel. Večer místo šeptání romantických slovíček, loví v lednici něco na chuť. Nebuďte naivní, přeci nejste tak dokonalá, abyste věštila večerní chutě vašeho manžela. Výsledek jednoduché situace? Bouchnutí dveří a „žbrblání“ o špatném nakupovacím systému. Za který mimochodem můžete vy. Tohle je klasická situace, které jsou milenky „ženáčů“ ušetřeny. Milenec otevře ledničku jen jednou, ať je její obsah sebe chudší s nadhledem Belmonda se optá , jakou pizzu byste chtěla nechat donést.

Chytrá horákyně

Milenky ženatých mužů oslovuje i pocit „stálé svobody“. Milenec je k prožití příjemně strávených chvilek. Odpadá sbírání špinavých ponožek vedle gauče, žehlení košil, i zásobování skříně čistým spodním prádlem. Na první pohled se toto může zdát jako ideál žití. Žena v tomto případě neztrácí nic ze své svobody, stále si může zajít zacvičit, číst si oblíbenou knížku kdy chce, pozvat si na návštěvu přítelkyně kdy chce. Je sice ve vztahu, ale stále svobodná.

Dva rozdílné póly

Nikde jinde nenajdete více rozdílné povahy jako ve vztahu ženatý partner a svobodná žena. Tento vztah nemusí řešit společné koníčky, oblíbenost známých, plány do budoucna. Tento vztah žije jen kouzlem přítomnosti. Nemusíte se stresovat tím, že nesnášíte sport, ale váš partner by bez něj být nemohl. Ženatý milenec k ničemu nenutí a nic zásadního neočekává. Jen si zkrátka hledá povyražení, kterým rozptýlí svůj „nudně jednotvárný“ život.

Vidíte, všechno jednoduše záleží na úhlu pohledu a síle osobnosti. Neodsuzujte proto kamarádku, když vám svěří tajemství v podobě ženatého milence. Zkuste se na věc kouknout jejíma očima.

Štítky: ,

Přidejte komentář