Aktivní relax nyní i u vás doma – masáže ve vířivkách s saunování


Relaxování rozhodně patří k životu a je nezbytně nutné si na něj umět udělat čas. A ne nadarmo se říká: „Všude dobře, doma nejlíp.“ Díky možnosti pořídit si domů saunu, vířivku či vířivou vanu můžete odpočívat i doma podobně jako v moderních wellness centrech.

Saunování je dobré především proto, že se u něj uvolníte, odpočinete si a pročistíte si hlavu. Na druhou stranu má ale také pozitivní zdravotní dopady. V sauně posílíte srdeční oběh, srdce a zlepšíte si imunitu. Díky zahřátí těla dochází také k ničení velkého množství bakterií. V infrasauně se navíc zbavujete také tuků (přibližně 10-15% potu tvoří tuky).

Pokud máte zájem pořídit si klasickou saunu nebo také infrasaunu, můžete se podívat na stránky firmy, která se specializuje na prodej saun.  Zde si můžete prohlédnout a pořídit například saunový domek o různých velikostech – dřevěná chatička, kterou si postavíte na zahradě. Dále jsou v nabídce saunové infrakomory, které jsou levnější, menší a vejdou se vám i do bytu.

Také vířivky jsou skvělou volbou pro domácí relaxování. Jedná se o příjemné uvolnění se a i vířivky vám mohou pomoci zbavit se některých zdravotních problémů. Například masáž proudem vody ve vířivé vaně pomáhá odstranit bolesti zad a kloubů.

Vířivky si můžete zakoupit ve specializovaném obchodě, kde jsou k sehnání jak vířivé vany, tak venkovní vířivky. Vybírat můžete z mnoha různých tvarů a barev, z van, které mají různě rozmístěné trysky. Ve velké většině vířivek najdete jak sedátka, tak lehátka, takže se můžete usadit či uložit přesně tak, jak vám vyhovuje a v klidu odpočívat a užívat si příjemné zážitky.

Protože je mnohdy těžké se rozhodnout, který produkt pro vás bude nejvýhodnější, můžete navštívit Show Room v Praze, kde jsou vířivky, vířivé vany, sauny a infrasauny vystaveny, můžete si je prohlédnout, popřípadě i vyzkoušet a až poté se rozhodnout, která vám vyhovuje nejvíce.

Štítky: , , ,

Přidejte komentář